1 éves lett a Fórum!

Fórumon eddig 10 alatti BAN történt! és TO ból is 20 alatti a szám!

14 Likes

Hihetetlen hogy mar 1 ev telt el nekem olyan erzes mintha ezer eve ismernem a ninjon tarsakat egyszeruen klassz​:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:

4 Likes

Nope. Egyik sem :slight_smile:
Ismerősök barátok jártak járnak oda. Pár naprale szoktam nézni a koliba, vagy egy két buliba esetleg.
De egyébként Tiszalökről származom, és budapesten élek :wink: De magyarország nem nagy.
Miskolc, Nyíregyháza, Debrecen, Keszthely Budapest vonalon mozgok általában :wink:
Még összefutunk szerintem.

4 Likes

Az nagyon kevés! Tök jó.

3 Likes

:tada::hugs::rofl:

10 Likes

@moderators Én ezzel a képpel kívánok TheVRPisti-nek, TheVRJani-nak, minden kedves Ninjon-nak és a fórum megfelelő működéséért elkötelezett Moderátoroknak boldog 1 éves születésnapot! :smiley:

Kép eredeti forrása: http://www.cakesbysiobhan.co.uk/purple-cake-and-matching-cupcakes/

31 Likes

Nagyon guszta sütemények. :innocent:

3 Likes

A karácsonyi jókívánságoknál is megköszöntük, hogy vagyunk, az újévinél is…hát akkor most is… :smiley: Boldog Szülinapot a Fórumnak, és köszönjük Janiéknak, hogy van egy helyünk az interneten, ahova mindig jó visszajönni ^^ (fúú, ez de buzis lett :rainbow:) … egyszóval a végtelenbe és tovább! :sunglasses::v:

11 Likes

Nagyon baszó ez a fórum srácok. Én magam nem vagyok kimondottan aktív sehol, általában a zenetopicot szoktam teleszemetelni, de sok fontos kérdéssel is tudtam fordulni a ninjonokhoz, amire választ is kaptam. Köszi a srácoknak és a ninjonoknak is. A végtelenbe és tovább!

4 Likes

Egyszerűen Imádom ezt a társaságot! Best fórum. Hatalmas TISZTELET nektek skacok! thevrGG @TheVR_Jani @thereal_thevr_pisti :wink:

6 Likes

Örülök hogy rátaláltam a fórumra :slight_smile: grat :smiley:

5 Likes

Happy Birthday TheVr forum.

4 Likes

1 év, te jó ég… lassan nekem is meglesz a reg forduló (Feb 7.) :slight_smile: akkor még nem igazán láttam benne potenciált, ezért nem is léptem fel hónapokig. Aztán tavaly augusztusban lett aktuális az új gép építése, amit a ninjonoknak hála sokkal jobbra rakhattam, össze, mint eredetileg terveztem. Abból és a többi hasonló esetből nagyon sokat tanultam, azóta naponta többször felnézek, beszélgetek, posztolok, aktív vagyok :smiley: Kinek kell cigi meg pia, amikor itt van ez :smiley: Happy Birthday Forum, köszönjük Jani, hogy ilyen mesterművet adtál a világnak! :slight_smile:

8 Likes

A számok önmagukért beszélnek!
Boldog születésnapot a fórumnak.

4 Likes

Ur Isten Sziasztok! Vegre en is ninjon lehetek😄
Boldog szulinapot!

5 Likes

:cake::cake::cake:
Remélem, hogy jó sokáig itt lesz még a fórum. Egész jó kis közösség alakult ki ezalatt az 1 év alatt. :smiley:

8 Likes

Boldog születésnapot TheVR Fórum! :slight_smile:
Örülök, hogy itt lehetek! :slight_smile:

5 Likes

Imádom ezt a fórumot! :smiley: Csupa jó arc ember van itt. Örülök, hogy a tagja vagyok a közösségnek. Gratula az 1 évhez, és még sok ilyen évfordulót kívánok!
A Das Hund legyen mindekivel :wink:

7 Likes

Ráfüggtem a Fórumra, imádok itt lenni, mindenki nagyon kedves és segítőkész, ennek a platformnak köszönhetően ismerhettem meg egy nagyon kedves embert, akivel most is tartjuk a kapcsolatot, szóval csak pozitív dolgokat tudok felsorolni, annak idején nagyon jól tettem hogy csatlakoztam a Fórumhoz és a ninjonokhoz, örülök hogy itt lehetek köztetek! :slight_smile:

5 Likes

Ez a fórum miattatok vált azzá, ami. Nektek sikerült mindezt elérni.
Segíteni másoknak, akik kevésbé értenek egyes dolgokhoz.
Csapatokat kialakítani játékokhoz. A témák, amiket megvitattok. A közös hobbik. A találkozók…

Ettől olyan színes és egyedi.

Remélem sokáig így is marad. :slight_smile:

14 Likes