TheVR Fórum

130ezer ft maximum

Sziasztok, egy havernak kene egy gep olyan 130ezer ft korul. Mindegy, hogy intel vagy amd tokmindegy, billentyuzete mindene megvan maga csak a szamitogep kene, legfokepp jatekra kene azis a fortnitera kene a havernak, low grafikan jatszana 1920x1080 felbontassal valaszotokat meghalalnam​:heart::heart::heart:

4 Likes

Ha csak fortnite akkor vegyen egy ps4 pro-t.
Egér billel azon is lehet tolni és többre megy vele mint Egy 130k-s pc-vel.

2 Likes

Sziasztok segitsegre lenne szuksegem! I5 7400 vagy pedig i5 9400f et ajanlanatok? Melyik az erosebb?

Utóbbi.

Egyébként nem ártana egy pontos leírás a szituációdról.

2 Likes

Ha frissen épülő gép, akkor egyiket sem.

2 Likes

https://lmgtfy.com/?q=i5+7500+vs+i5+9400f

1 Like

Sziasztok szeretnek valami kis pct ezalltal segitsegre lenne szuksegem streamelesre illetve jatekra hasznalnam 1920x1080 fullhd felbontason! Na igen kivalasztottam 3 dolgot, hogy ezek jok e egymassal illetve a tovabbi reszek mik legyenek? Keretem max. 330ezer ft korul. Kérlek segitsetek, hogy ezek jok e egymassal es, hogy mik legyenek a tovabbiak.

Proci: Intel Core i5-9600K Hexa-Core 3.7GHz LGA1151
Videokartya: ASUS ROG-STRIX-RTX2060
Alaplap: MSI Z370-A Pro

Performance AMD build 2060-nal és a procit cserélve Ryzen 7 2700-ra, így akár prociból is megoldható ha streamelés.

3 Likes

Sziasztok, neztem a ryzen 7 2700x illetve az i5 9600k processzort es az lenne a kerdesem, hogy jatekra illetve streamelesre melyik a jobb? Mert mindenhol azt latom hogy az i5 9600k veri jatekokban az r7 2700x et es az a 7ezer forint meger nehol +20fps t szoval az lenne a kerdes, hogy jatekra, streamelesre 1920x1080 fullhd felbontassal melyik lenne a jobb valasztas?

Ryzen 3600

1 Like

Ahogy latom uj gepet szeretnel osszerakni… Megtenned, hogy nem minden kerdest kulon posztban teszel fel? Nyugodtan lehet a mar meglevo elso ala irni az uj kerdest.

https://forum.thevr.hu/faq

Tiszteld a Fórumot! Ne SPAM-elj!

@lengyelb_old osszefuzod a kerdeseit, ha megkerlek? :slight_smile: Elvileg ez volt az elso: 130ezer ft maximum

2 Likes

@Csiki91 attol, hogy en egy olyat kérdezek miert ne kerdezhetnem ezt? Es honnan tudod, hogy az a 130e ft gep nekem kellett es nem a haverodnak? Milyen minden kerdesed mas bejegyzés okos gyermek attok, hogy 2 bejegyzésbe 2 full nem ugyanaz kerdest felteszek azzal nincsen baj szerintem egy kicsit pihenj le mert nem volt jo napod

Hát ez gyönyörű :rofl:

1 Like

Ha csak játszol, 9600K/Ryzen 5 3600. Ha streamelnél is, proci kódolással, jó minőségben, akkor 2700.

1 Like

Gondoltam meglesem milyen egy 130.000 Ft-ért ajánlott build. Erre már meg is kaptam a választ, hogy 7400 vagy 9400f, és hogy 330.000 Ft… :slight_smile: Jó ez a topic.

1 Like

A 130.000 Ft-os kérdésre végülis lett válasz adva, be lett linkelve a build ajánló, aminél a starter build szerintem teljesen lefedi azt az igényt, amit a kérdező az eredeti posztjában leírt.

Ezután már más irányba ment el a téma, más kérdést is tett fel a kérdező, ahogy láthattad, és erre érkeztek a további válaszok.

Szerintem valamit félreértettél, mert én mindkét kérdésre találtam választ.

2 Likes

Ironizálni próbáltam amolyan “minden viccnek fele igaz” jelleggel. Ha minden egyes topic alatt az lenne, ami itt 10-15 hsz alatt, a büdös életbe nem találna meg senki, semmi releváns témát amire épp esetleg választ keres, vagy topicnyitás céljából néz körbe.

@ddavidkaa
Van még kérdésed a témát illetően?
Ha nincs kérlek jelezd, hogy lezárhassuk végre a topikot.

1 Like