144hz-es monitor?

Itt ha lentebb görgetsz, benne van a listában. Mennyire “hivatalos” az oldal? Jó kérdés… :smiley: Ha megérkezik, kiderül minden :slight_smile:

Szerkesztés:
Találtam még 1 tesztet, ahol feltételezhetően telefonnal készült fénykép támasztja alá a gsnyc-et.

Ami itt van és szerepel a G-Sync kompatibilitás a neve mellett, az biztosan jó:

De ez a lista sem teljes.

Igen működni fog,belehet kapcsolni a freesync g-sync vagy nem tudom h írjam de nem biztos hogy az egyes monitoroknál ez megfelelően működik…Az nvidia pont ezt tesztelte és 400ból csak 12 ment át ami azért elég karcsú és több mint valószínű hogy azért 12-nél több megfelelően működik így de nyílván azért nem az összes…

Amiket ezen a listán látsz, azok is kipróbált, letesztelt monitorok, nem csak általuk, más oldalak által is. Utána nézhetsz különböző fórumokon is. De nem kötelező hinni nekik, a te döntésed az egész, mi csak segíteni próbálunk neked. Ha te csak az Nvidiának hiszel, akkor tégy úgy, azzal sincs baj.

Nem csak az nvidiának hiszek,köszi azért a linket majd ha esetleg onnan g-sync kompatibilis monitor akkor utánaolvasok fórumokon…én jónak találom ezt a monitort is amit kinéztem,ami egy kicsit bánthat az a magasság nem állíthatósága de a mostaninak se állítható és azzal magasságban kényelmesen elvagyok

Ha van rá lehetőséged, akkor próbáld ki vásárlás előtt valamelyik boltban, hogy a magassága a mostani monitorodhoz képest megfelelő-e. Ha úgy érzed, hogy nem, akkor a PX nem sokkal dárágább az FX-nél.

Plusz dolog: ha nem tudod sehol sem kipróbálni, és mégis megveszed, de úgy véled, hogy nem felel meg, 14 napon belül vissza kell hogy vásárolja a bolt.

Ok ok,köszi a tanácsot

LG 24GM79G-B,ViewSonic XG2401 még ezt a 2-öt találtam jónak a listáról amit küldtél (ott se tudok sok közül választani) ugye mind2 hasonló árban van mint az aocg2590fx annyi különbséggel hogy ezek 24 inchesek (nem nagy hátrány) és ezeknek állítható a magassága+dönthetők és forgathatók is…ja meg hogy a fényerő az 350 cd/m2 míg az aoc-nál 400…nem tudom,számít ez(sokat számít ez) az 50 cd/m2 mínusz?

Nem hinném hogy az az 50 cd/m2 olyan sokat számítana, de hogy neked mennyit számíthat, azt neked kell tudnod, mert függ a környezettől, ahol használni akarod. Nem vagyok monitor guru, de azt nyilvánvalónak tartom, hogy világosabb/naposabb környezetben nem hátrány a nagyobb fényerő, hogy lásd is a monitor képét.

Jó akk nekem nem fog az sokat számítani…általában levan húzva a redőny,sötét van a szobámban.

Válaszoltak, azt irták, hogy : “A gyártói oldal szerint csak HDMI kábel van a dobozban.”
Szóval Display port kábelt venni kell! :smiley: Köszi még1x, hozzá is rakattam pluszba a monitorhoz. :slight_smile: