2 szabad hely a 23-i eseményre Miskolcról

Sziasztok!

A 23-i eseményre Miskolcról indulva lenne 2 szabad hely a kocsimban.

Aki/akik innen mennének és nem félnek beülni mögém, várom jelentkezésüket. :smiley:

Feltétele a fuvarnak a jegy bemutatása beszállás előtt.

Én Gyöngyös-ről indulnék. Ha esetleg Miskolcon nem telik be nálad a 2 szabad hely és nem nagy dolog esetleg egy kis kitérő az M3-ról Gyöngyös felé akkor ez esetben elfoglalnám az egyik helyet :smiley:

Belefér az a kis kitérő :smiley: Részleteket, akkor majd beszéljük meg valahogy :smiley:

Egy hely maradt akkor :slight_smile:

Szia, engem érdekelne egy szabad hely

Szia!

Miskolcról vagy útközbeni felvétellel? :slight_smile:

Miskolcról, oda-vissza útért mennyit kérnél? Vagy a részleteket privátban beszélnénk meg?

Semmi sem titok. “Becsület kassza” lesz a kocsiban, ha gondolod beszállsz az üzemanyagba ha nem akkor sincs harag. :slight_smile:

Azt elfelejtettem leírni, hogy aznap megyek éjszakásra műszakba dolgozni, legkésőbb 18:00-kor el kéne indulnom hazafelé. Ha igyis megfelel, akkor isten hozott a fedélzeten :smiley:

Én visszafelé busszal közlekedem majd. :slight_smile: Ha az úgy megfelel neked mert én kicsit tovább maradok.

Rendben, köszi a visszajelzésedet, és bocsi, hogy utólag irtam le ezt az infot :slight_smile:

Semmi gond. Még pont időben vagyunk :smiley: 23.-a nem most lesz :smiley:

Nem gond, ha annyival hamarabb el kell jönnünk, úgy is jó nekem. :slight_smile: Majd írd meg, hova menjek, hol tudsz felvenni.

Az Avason lakok, indulás előtt a kutyát le kell passzolnom anyáéknak. Ők az Újgyőri főtéren laknak, szóval ezen az útvonalon bárhol fel tudlak venni.

De lehet szó valami központibb helyről is.

Gyorsba még annyi kérdés, hogy kapu nyitásra (9:15) vagy az első esemény megkezdésére (10:00) szeretnétek felérni?

1 voksot teszek a kapunyitásra, de nem leszek mérges ha csak 10-re szeretnétek menni.

Én a kapunyitást tartom jónak mert akkor még lehet társalogni az emberekkel, megtalálni chat-es haverokat stb. :slight_smile: Ha vannak.

Megszavazva, kapunyitásra felérünk :slight_smile:
@DanX27 Majd egy pontosabb címet dobhatnál, hogy hol vegyünk fel. Lassacskán megtervezem akkor az utat is :slight_smile:

@bigdean91
https://www.google.com/maps/dir/47.7304969,19.9697323/47.7715555,19.9189995/@47.7715722,19.9190179,18.27z/data=!4m2!4m1!3e0

Majd egy képet dobok fel majd magamról, hogy kit kell keresned. Ezt az útvonalat javaslom letérésnek a távolabbi az hosszú kitérő szerintem.

Köszi, ez a legfontosabb info :slight_smile:

@DanX27
Köszönöm, hogy ilyen részletesen megmutatod a felvételi helyet :slight_smile:

Ha Neked úgy jobb, átdobom majd a kocsi tipust meg a rendszámot is.

Rendben. :slight_smile: Nyugodtan átdobhatod privátban itt fórumon. Ez egy kicsit már bizalmasabb infó szerintem, hogy itt publikusan megjelenjen.