TheVR Fórum

2020 Gépépítős Live (első)

Sziasztok Ninjonok!

Már a menetrendbe is bekerült hogy jövőhéten Szerdán 14 órától újabb Gépépítős live lesz!

Az én véleményem szerint számíthatunk minden jóra a legújabb Prociktól a legerősebb videokártyákon át a RAMok tengerének legnagyobb hullámmaira!
Én biztos nézem majd!

1 Like

Kérlek ítélkezd végig a streamet a chaten :laughing:

5 Likes

Ne tedd. Én legalábbis nem bírom :smiley:

Miért ne? :smiley:

Inkább nem fejteném ki… offtopic lenne. Maradjunk röviden annyiban, hogy annyi hülyeséget tudnak közben mondani, ami fizikai fájdalmat okoz.

3 Likes
I second that. Már fizikailag fáj alapból mekkora faszságokat tudnak nemcsak mondani de csinálni is… :sweat_smile:
Mondjuk mostmár vagy fél éve nem is nézem őket…kicsit elég lett a szokásos “mindenki ■■■■ mert Pisti aztmondja” hangulatból :smile: Szerintem már rohadtul unkák az egészet…csakhát munka :stuck_out_tongue: Deh nagyon elfáradt az egész…mégcsak árnyékai sem maradtak annak amilyen volt az egész az elején :stuck_out_tongue:
5 Likes

Minden változik, de pl a mai retro stream és a gép építés szerintem nagyon adja, remélem a szerdai streamre benézel és pozitív csalódással távozol a végén :smiley:

2 Likes

Nállam nagyobb Corsair fan kevés van a Fórumon is…de az az A500 kb mindenki szerint ritkaszar cooler lett…főleg abban az árban összehasonlítva a hasonló Noctua vagy BeQuiet modellekkel… Szóbal ennyit erről a buildről így első ránézésre…

Az ASUS alaplapra meg inkább nem is mondok semmit… :sweat_smile:

1 Like

Komolyan azt teszik rá? Nem elég hogy nem jó, de legalább még ronda is mint a bűn :smiley: De legalább drága :smiley:

Akkor ez megint az a build lesz, amit az ár 2/3-ért megcsinál normális ember.

4 Likes

Várjál me a 2666MHz-es HyperX RAM-okat még nem is említettem :rofl:

1 Like

Neeeee… (nincsfejbelővőssmile)

5 Likes

Gamer gép config -
CPU: Intel Core i9-10900K,
Alaplap: ASUS ROG STRIX Z490-E Gaming,
RAM: Kingston HyperX Fury 32GB DDR4 2666MHz,
GPU: Gigabyte RTX 2080 Ti 11GB,
Ház: Thermaltake Level 20 XT,
Táp: Coolermaster V1000

Ez egy katasztrófa így ebben a formában… A CPU-t még mondjuk értem… Papíforma szerint még mindíg szigorúan GAMING-re ez a legerősebb CPU szóval ok.

Az alaplap viszont OMFG…Mondjuk úgy az ASUS nem remekelt az elmult 2 generációban Intel oldalon…(persze valószínüleg kapták…)

A RAM… nah ott nem is mondok semmit… az… Valami más…

A Cooler meg egyezményesen elfogadottan SZHAR lett… szóval az csak egy simán buta és rossz választás.

Látod @LengyelB én megpróbáltam…deh ez…HUHHH… :sweat_smile:

2 Likes

A ram az megmaradt az előzőből, nem? Mert akkor érthető hogy miért nem cserélik le.

A RAM árak most ott vannak, hogy gyakorlatilag úgy dobálják utánnad…egy ilyen géphez NEM raksz alap 2666-os ram-okat ha van otthon 200 darabod a párna alatt se.

Az a ház is egy üvegkalitka… “Biztos” nem fog forrni azzal a hűtővel az a 10900K :smiley:

1 Like

Figyu a házra nemmondok semmit az szubjektív kinek mi jön be… Az enyém is üvegkalitka és nem forrik mivel jó a kialakítás az O11 Dynamic-ban… Deh pl. az a Thermaltake nekem nem jön be… Meg alapból a Thermaltake az olyan budget kateg nekem…sosem érzem tőlük a minőséget…

1 Like

Az a ház iszonyat borzasztó részemről :smiley: , mondjuk lehet nem az esztétika volt a szempont. A sok üveg nem zavar, de ez inkább valami terráriumra hajaz.

2 Likes

Azért tudnak jól is kinézni az üveg házak… NAH NEM az a Thermaltake amint én is írtam… DE vannak szépek :sweat_smile:

Pisti: “Az M.2-es helyét keressük.” - SÍROK :rofl: És má üti is fel a Manual-t :sweat_smile:

1 Like

Nagy különbség van ez, meg az O11 kialakítása között.

1 Like

Hát az O11 mérföldekkel szebb, letisztultabb meg szerintem praktikusabb is.

1 Like