TheVR Fórum

2020 Gépépítős Live (második)

Ki várja még a mai Monty Python produkciót? Van egy tippem, hogy ez is jó lessz :rofl: Pedig már egyáltalán nem nézem a VR-t de ezeket nem bírom kihagyni :sweat_smile:

1 Like

Na most kell szépen megnyugodni! Én bírom, amit csinálnak, bár kevesebbet nézem, de erre én is kíváncsi vagyok. RGB>minden más, ami fontos.

Ha nem egy olyan akvárium ház lesz, mint az előző, akkor már boldogság van :smiley: :confused:

4 Likes

A ház valószínűleg egy Corsair Obsidian Series 1000D lesz.

1 Like

Én mult szerdán be is kérdeztem a live-ba és Jani nem is tagadta.

Én is várom, bármennyi hülyeséget csinálnak vagy mondanak, engem szorakoztat amit csinalnak. Ez meg nekem elég. Amúgy sem szoktam készpénznek venni soha senki véleményét.
Viszont hogy az a HyperX alloy elite milyen poros volt a másik videóban, az tényleg no comment. :))

Alig várom, biztos valami baszó csillogó villogó build lesz de vajon amd vagy Intel :thinking:

10900K lesz valószínűleg, mert most is 9900K van Janinak… :smiley:

Én arra leszek kíváncsi, hogy lesz e víz vagy megint azt a “jó” hűtőt pakolják fel a CPU-ra…
:face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Háth ha tényleg Intel vonalon építik A JELENLEGI felállás mellett akkor tényleg NO COMMENT :joy:

6 Likes

Nah ott a Noctua léghűtő a sarokban… (Ez legalább ér valamit nem mint a multheti A500-as)
Ott az Obsidian 1000D is… (Amúgy személy szerint inkább választottam volna a Phanteks Evolv X-et dual systemnek a Phantek saját PSU-jával ami direkte kiszolgál 2 gépet…)

NAGYON szeretem a Corsairt meg megvagyok elégedve a termékeikkel és CSAK őket választom a legtöbb alkatrészre amit gyártanak DE a házaik szerintem (főleg az üvegek) elég trék kialakítás szempontjából…

1 Like

Mellette ott egy AIO is… :smiley:

1 Like

Na lámsza, melyikőtök gondolt volna a 2 az egyben PC-re:))

1 Like

Mindenki aki tudta, hogy az Obsidian 1000D-lessz?

Nah nesztek bameg megint full Intel…

2

Érződik a gazdasági vállság :sweat_smile: Mind a 2 buildbe kukázni kell az alkatrészeket a régi setupokból :rofl:

5 Likes

Na, én pont nem. :)) Amúgy most mondja, hogy meglévő cuccokbol dolgoznak, szóval nyilván Intel. Amúgy meg a világért sem akarnék háborút, de mi lenne a szórakoztató abban, ha mindent tökéletesen csinálnának? Ez a topik se lenne ha “a tökéletes buildeket” építenek. Hát megérné ezt az árat?

2 Likes

Nekünk nem érné meg, de a sok birkának, aki vakul követi a két úriembert azok jobban járnának… de az ember saját kárán tanul szóval who cares.

5 Likes

Nekem az a bajom az egésszel, hogy azt fogják hinni, hogy ez így jó, (nem) aztán amikor “lemásolják”, és szar akkor majd jönnek ide rinyálni.

2 Likes

Na ide figyelj, tőlem a sok vak birka oda megy ahova akar, amíg én jól szórakozom, if you know what I mean :wink:

1 Like

Mondjuk itt az elején korrektül elmondták, hogy nem arra mennek rá, hogy megérje. Most nem ismételheti el minden 5 percbe.

Nem az a lényeg, hogy megéri-e vagy se, hanem hogy sok hülyeséget mondanak tényként. Sose azzal volt gond, hogy nagyon nem jó ár/érték arányban a gép, amit építenek, hanem, hogy azt hogy hírdetik. Arról nem is beszélve, hogy megint úgy kezdi, “hogy menjél át yeahunterhöz, ha ryzent akarsz” ha 8 ezren néznek akkor ezt úgy KELL megfogalmaznod, hogy mi most újrahsznosítunk és ezért intel konfig lesz de ryzennel is meg lehet oldani ezt jobb ár/érték arányban. Nem kell lekezelő parasztnak lenni ha valaki megkérdezi, hogy AMD lesz-e…

9 Likes

Ez az ASUS mánia kiborít… :sweat_smile: Utálom azt a fost…

2 Likes