2020 Videójátékok

🖥️Videójátékok világa🖥️ 

A mostani év :video_game:videójátékairól​:video_game: szeretnék kérdezni, a lent említett lista közül szerintetek melyiket (vagy melyikeket) érdemes megvásárolni? :fearful:

A lista:

-Dragon Ball Z: Kakarot
-Dying Light 2
-Rainbow Six Siege
-Watch Dogs Legion
-12 Minutes
-Minecraft:Dungeons

Fejtéstek ki bővebben véleményeteket! :grin:

Esetleg hallottatok valami jó vagy rossz hírt a játékról/játékokról? :newspaper:

(Érdemesebb lenne-e először a korábbi részével/részeivel játszanom? :speaking_head:) Miért érdemes megvennem a játékot vagy miért nem? :thinking:

A válaszokat előre is köszönöm! :smile:

Amelyik NEKED tetszik.

Annyire más játékok, mintha azt kérdeznéd, az alma a jobb vagy a banán. Mindkettő gyümölcs, van aki mindkettőt szereti, van aki csak az egyiket.

Mindegyikről találsz egy csomó streamet twitchen, videót youtubeon, ezek után neked kell eldöntened mi tetszik.

2 Likes

A rainbow six nem 2015-ös game nem idei.

1 Like

Pontosan, ahogy @meteoric87 is irja, amelyik neked tetszik… :smiley:
Off: nekem meg vegig kellene olvasnom a kommenteket, mielott valaszolok :smiley: mer kb 1:1-ben leirtam ugyanazt a gyumolcsos hasonlatot :smiley:

így van, amelyik neked tetszik. más nem tudja eldönteni helyetted, mivel másnak más az ízlése. ha pl az én véleményemre lennél kíváncsi, én egyiket se venném meg :smile: de ne az én véleményem alapján döntsd el hogy te melyikkel játszanál szívesebben.

1 Like

A kiegészítő miatt kérdezem.

Rainbowba már beletoltam 1000 órát.
A többi a listádról nem mozgat meg.
De ahogy a többiek is mondták embere válogatja.

1 Like

Cyberpunk 2077 nem is értem hogy maradt le a listádról :slight_smile: személy szerint a Dying Light 2 ami nagyon várós, viszont ahogy a többiek mondták ezt rajtad kívül senki se tudja eldönteni.

2 Likes