TheVR Fórum

2021 okt aktuális laptop vásárlás 480k-ig

Sziasztok!

Szeretném a tapasztaltak segítségét kérni. 480.000 Ft-ig szeretnék vásárolni max egy laptopot, ami főleg itthon lesz használva, azonban néha munka kapcsán is vinnem kell magammal, emiatt max 15 col ami ideális. Fontos volt a külső is valamennyire, ne legyen túlzottan gamer kinézet, inkább minimalista design (munka miatt). Olvastam korábbi hozzászólásokat, azonban nem tudom hogy 2021 októberében mennyire aktuálisak a fél évvel ezelőtti ajánlások, szeretném a mostani maxot kihozni a 480-ból.
Amire használva lesz:

• munka (excel, PS, LR)
  • cpu mining (raptoreum)
  • gaming (ritkábban, de lesz használva: cod-mw, lol, insurgency sandstorm, valorant, mmorpg, stb)

Egyelőre ezt néztem ki, külsőre és belsőre is tetszetős. Van ennél megbizhatóbb, jobb, újabb aktuálisan kb 480ig?

https://radium.hu/gamer-laptop/lenovo-gamer-laptop/lenovo-legion-5-15ach6h.html

Ezer köszönet!

1 Like

Legionok általában rendben vannak, azért nézz rá ezekre a videókra, az egyik legjobb laptop tesztelő csatorna:

Szia!

Nem tudom, hogy ezt a laptopot megvetted-e, vagy találtál-e már másikat, de én bátran merem ajánlani. Szeptember óta használom ezt a modellt, engem teljes mértékben kiszolgál. Nem tapasztaltam eddig, olyan dolgot, ami engem zavarna (pl.: a videóban említett hatalmas töltő, a wifivel sem volt még gondom, talán a legnagyobb problémái az eszköznek, hogy a ventik elég hangosak játék közben, illetve a hangszórója sem csúcs minőségű, ne érts félre, nem rossz, inkább átlagos). A hűtése korrekt, kényelmes a billentyűzetén gépelni, szép kijelző, nagy teljesítmény, illetve szerintem a megjelenése is gyönyörű. Én a digiprime.hu-n vettem 480 ezerért + kaptam hozzá egy Legion hátizsákot, illetve Win10 is volt hozzá, talán érdemes lenne ott is körülnézni. Ha bármilyen kérdésed lenne, akkor nyugodtan tedd fel. Remélem tudtam segíteni! :smiley:

1 Like