240Hz-es Monitor 2 db 60Hz-es Monitorral

Helló. Lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék beújítani egy 240Hz-es monitorra. Vagy esetleg egy 144Hz-esre, még nem döntöttem el. Viszont jelenleg 3 monitorom van és csak az egyiket cserélném le ugye nagyobb képfrissítésűre. Középen lenne a 240Hz-es és a két oldalán a két 60Hz-es monitor. Nem ugyan az a márka/gyártó és válaszidő is különbözne. A középső monitort használnám gamelésre csak. Ezek információk alapján lehet-e gond a monitorok közötti különbségből? Azt olvastam, illetve mondta ismerősöm, hogy nem feltétlenül fog hibátlanul működni a dolog. Valamint azt is olvastam, hogy talán a G-Sync vagy a FreeSync megoldást jelenthet erre a problémára. Szóval igen. Ebben kellene a segítséget. Mindenkinek köszönöm előre is és elnézést ha volt már ilyen kérdés.

Semmi köze egymáshoz a 3 monitornak, szóval működni fognak. A freesycnek meg aztán végképp.

Hát nem tudom. Remélem igazad van.

Hidd el, hogy igaza van. Nalam is ez hasonlo a szituacio. Van egy 27-es 144hz-es g-sync-es monitorom. egy 27-e 60hz (mindketto 1440p), illetve egy fullhd tv is ra van kotve, plusz egy, fullhd monitor. A 144hz-en neha jatszok, es tokeletesen megy.

Na jó. Akkor köszönöm szépen.

Lezárva ekkor: #6