3D film lejátszása PC-ről a TV-re

Sziasztok!

Sajnos az utóbbi időben az nVidia átbabrálta a control panelt.
Régen lehetett olyat csinálni, hogy a stereoszkopikus 3d-t be lehetett itt állítani. A windows csak az egyik szemnek vetítette le a tálcát, asztalt és minden olyat, ami nem 3d jel volt. Ezután csak a PowerDVD-ben el kellett indítani a 3d-s filmet, az érzékelte, hogy 3d-ben kell vetítenie, és mindenki boldog volt.
Ez most már sajnos nem működik. Van esetleg valakinek megoldása erre?

A Half SBS és OU-ról tudom, hogy létezik és egyszerűbb. Nekem nem így van meg a film, és sehogy se tudom rávenni a rendszert hogy működjön. :slight_smile:
Ha valakinek esetleg van valami ötlete, szívesen fogadom!

Köszönöm szépen előre is a segítséget! :slight_smile:
Dani

Angol nyelven is ugyanaz a helyzet?

Ezt még nem próbáltam, nem is gondoltam rá, hogy számít :blush:

Nem minden esetben, de volt már rá példa.

Régi tanulság, de ha nem nagyon muszáj, ne használjunk magyar nyelvű oprendszert/drivert/szoftvert, az mindig egy plusz potenciális hibaforrás.

Hiába tanulok gazdasági informatikusnak, sokszor nekem is könnyebb magyar UI-al.

Szerintem ott van a probléma, ha valaki 0 angollal egyedül megy neki egy olyan platformnak, aminek nincsen magyar felülete.

Az a gond, hogy 2019-ben még van ilyen :frowning:

Ha meg informatikusnak tanulsz, alap hogy csak angolul csinálsz mindent szerintem.

Amit nem muszáj, azt általában hanyagolom. Fórumokra és hasonlókra általában szívesen fordítok időt, de mondjuk irodai szoftvereket már nem szívesen nézegetek inglis formátumban.