3D munkához laptop

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy ti milyen laptopot ajánlanátok egy 3D, illetve tervezői munkához? Nézegettem gépeket és nagyon nem biztos a választás. A videokártyánál van a legnagyobb kérdés mivel azt írták hogy az MX150-es kártya jó munkához viszont az 1050 ill. a 1050 ti-os sokkal jobb és nem tudom melyik legyen illetve melyik az a laptop ami megbízható. Vagy esetleg inkább gamer laptopot? Azok árban sokkal jobbak de dönteni nem tudok. Előre is köszi a választ:grinning:

Igen inkább vegyél gamert.
De egy asztalival sokkal jobban járnál föleg munkára.

Mennyi az arkeret? Ez elengedhetetlen a segitsegnyujtashoz.

Illetve milyen szempontok es preferenciak vannak? Mert pl. nem mind1, hogy 1 kg vagy 4kg a laptop :smiley: stb.

HP Zbook vagy Dell Precision. Ha sok a dollár újan ha nem annyira akkor használtan.

350 lenne kb a max amit szeretnék érte kifizetni. A súlya pedig nem nagyon lényeg mert nem utazáshoz használnám csak nem otthon dolgozok általában és így nem lenne praktikus egy új gép.

Én komolyabb ilyen munkára biztos hogy elfelejteném a laptopot. 32 gb ram, minél több magos proci (Ryzen szerintem előnyben, pár meg kell nézni a használt programjaid mennyire szeretik azt, vagy az Intel procikat), valamilyen quaddro vagy radeon pro kártya, ezek erre vannak kitalálva.

Ha nem szállítod, akkor meg főleg nem érdemes laptopot venni.

1 Like