TheVR Fórum

400k-ért gamer PC

Sziasztok. Gamer gépet szeretnék összerakni, amit szinte csak játékra használnák. Laikus vagyok a témába ezért kérek segitséget, mert azért 400k nem szeretnék cask úgy elszórni a semmibe.
Válaszolok az alap kérdesekre:
1. Mire fogod használni a gépet?
Játékra
2. Milyen alkatrészekkel rendelkezel, amit az új gépben meg szeretnél esetleg tartani?
Nem rendelkezem semmilyen alkatrészel.
3. Milyen alkatrészekre van szükséged?
Gép és Monitor
4. Mennyi a kereted rá?
400k a gépre + 150k monitora
5. Mekkora a monitorod natív felbontása? Milyen felbontáson játszol?
Még nincs monitorom
+ Ragaszkodsz valamelyik márkához
Nagyon tetszenek az MSI gépházak.
Prociból is AMD szeretnék, de meghallgatok bármit.

1 Like

Ez így elég gyenge, egy ilyen minőségű topicra ne csodálkozz, ha annyi lesz a válasz, hogy válaszd ki a keretednek megfelelő buildet a build ajánlóból, mert ennyi információ mellett nem sok mindent tudunk ajánlgatni.

Milyen játékokkal, milyen felbontáson játszanál, szóba jön-e kompetitív játék stb.

Ha nem az új címekkel játszanál, és csak 1080p-be, kb. feleannyiból tudsz egy AOC 27G2U monitort venni, meg mondjuk átlagos felhasználásra egy mainstream AMD buildet a build ajánlóból.

3 Likes

Igen pont ezért írtam hogy laikus vagyok a témában és nem tudom millyen adatot adják meg hozzá hogy tudjátok segíteni.
Igazából azért a legújabb játékok fusanak rajta és kompetitiv játékok közül cod, lol, fifa. Felbontás FullHD.

image
Ebből mondjuk a tápot cseréled egy Seasonic 650W 80+ Goldra a vinyót 1TB ra és benne is vagy a keretben, az itt lévő tápot sokkallom ezekhez az alkatrészekhez na meg az árát is .

2 Likes

Tápot @sutyomatic kolléga mindig úgy ajánlja, hogy egy upgradet is simán elbírjon.

2 Likes