48 Órás Challenge!

Srácok, megvolt a másfél órás Shopping míg bevásároltam a VR Streamre, bár még nincs meg minden :confused:

S közben azon gondolkodtam, hogy csak én leszek az az “idióta”, aki fent próbál maradni 48 órán keresztül elejétől a végéig, s követni az egész streamet? :smiley:
Kíváncsi vagyok, hogy hányan lennénk, akikkel megpróbáljuk ezt a dolgot :smiley: Persze, kimerítő lesz, s csak tényleg saját felelősséggel maradj fent 48 óráig :smiley:

Várom a kommenteket, ha valaki csatlakozik :smiley:

#48órásnemalvás #Wearethevr

(Ja és nem tudtam, hogy hová írjam ezt a Topicot, remélem jó helyre, ha mégsem, akkor szóljatok pls!)

Én személy szerint, azért nem látom értelmét, mert a fáradság elveszi az élvezeti faktort szerintem.

4 kedvelés

Nem tudom, szerintem úgy is élvezhető a dolog, ha felpörget a stream, mert pl olyan történik :smiley: Meg aki bírja az éjszakázást, az simán fent lehet akár az elejétől a végéig :smiley:

Emberfüggő ez szerintem :slight_smile:

Ne aggódj én is tuti fent leszek végig bár bevásárolnom nem sikerült :smiley:

1 kedvelés

bocsi srácok én lemaradtam:D mikor lesz ez a 48 órás?:oo

Holnap reggel a Happy Hourral kezdődik :smiley:

1 kedvelés

Holnap kezdődik a Happy Hourrel :grinning:

1 kedvelés

Na az zsír! :smiley: Hát még bevásárolni reggel lesz időd, ha szeretnél, de úgy sem az a lényeg, hanem hogy megcsináljuk a 48 órát :smiley:

köszi ninjonok:D

1 kedvelés

Megcsináljuk :smiley: igaz még nem szóltam anyámnak hogy vigyázzon mert Pisti érkezni fog :joy:

Hááát még szólhatsz idejében :smiley: Csak holnap reggel kezdődik :smiley: :smiley:

Az is igaz :smiley:

Részemről óriási kihívás lenne, mivel reggel hatkor teszem le a 12 órás műszakot, ezért ez nekem inkább 60+ fentlét lenne, úgyhogy szerintem off.

De szurkolok nektek, hogy sikerüljön, de azt ne felejtsétek el, hogy az egészség az első! :wink:

WEARETHEVR

2 kedvelés

Köszi szépen! :smiley:
Neked meg kitartást a műszakhoz majd! :smiley:
És sajnálom, hogy nem tudsz csatlakozni :frowning:

Ne aggódj, HH-n ott leszek reggel. (és sajnos nem majd… Már itt vagyok a meló helyen. :slight_smile:)

Srácok…

Nem vagyok orvos, de azt tudom, hogy a nem alvásnak nem a fáradtság a legnagyobb veszélye, hanem az emberi test csak alvás közben olyan anyagokat termel amikre szüksége van a testnek!

Megkérek mindenkit, hogy ha lehet ne maradjatok fent végig, a saját egészségetek érdekében. :slight_smile:

8 kedvelés

Akkor majd HH-ban találkozunk! :slight_smile:
Jó munkát és kitartást! :smiley:

Én is azért írtam, hogy saját felelősségre :smiley:
Volt már egy ehhez hasonló stream, ahol lényegesen kevesebb alvással éltük túl egy csapattal :smiley: Én már veteránnak számítok :smiley:
Természetesen, ha úgy érzem, hogy nem fog menni, akkor megy a pihenés :smiley:

De köszi a figyelmeztetést! :slight_smile:

Nálam már csak azért is offos, mert holnap még dolgozok :'D és pont ezen a hétvégén elég sok dolgom lesz, szóval nem lesz sok időm erre se :frowning:

Én már vettem egy tasak melatonint, hogy reggel kitudjam aludni magam a két érdekes program között.:joy:

1 kedvelés