650K-ból legjobb buildet kihozni

Sziasztok! 650e-ből milyen buildet tudtok ajánlani? 1440p 165Hz gamingre. De nem árt ha viszi a 4K-t is:)

Szia

Ezt fusd át:

5 kedvelés

Aztán milyen beállításon?
Ultra graphon csak ennyi a vga mint a kereted.

2 kedvelés

Nem kell ultra…med-high is oké

Erről mit gondoltok?

Szia

A tápot ne spórold ki az összeállításból, nem szerencsés.

Ezt ajánlom inkább, igaz hogy drágább, de a tápon nem illik spórolni.

[SEASONIC Focus GX 750W - iPon - hardver és szoftver hírek, tesztek, webshop, fórum]

A proci hűtőt nem ismerem, de én valószínűleg nem raknám bele a setupomba, de valaki biztosan ismeri és majd felvilágosít róla.

Ramokból szerintem egy cl16os 3200mhzes kit jobban megérné

6 kedvelés

Szia!

Inkább ezt próbáld meg, ha megfelel az AMD is:

6 kedvelés

Köszi a válaszokat!

1 kedvelés

Szia! Itt van némi ellent mondás is nekem.
Játékban vagy csak filmre kellene a 4k? Medium beállításokon szinte semmi értelme a 4K felbontásnak játékokban. High-Ultrán már van. Na oda a VGA ára a kereted ahogy soolerirl is írta.
A monitorod 4K képes? Vagy csak 1440p? Mert akkor oly mindegy. Nem igazán értem ezt az egészet.

3 kedvelés

1440p-s monitorom van jelenleg de fullHD-ban tolom mert egy gtx 1060 3GB-m van :confused:

Én annyit varjálnék a dolgon, hogy a proci 5800x a kártya meg egy rx 6750xt Sapphire nitro+.

A dupla AMD miatt a kártyával lehet használni az AMD “új” vackát. Régen láttam a videót de ha jól emlékszem akkor közvetlen tudja használni a vga memóriát a proci és nincs köztes réteg.

2 kedvelés

Átvésem szívesen, csak nem tudom, hogy az újabb Sapphire-ök jobbak-e hűtés téren, mint pl. a 6600-os széria. @Falcon23 elmondása alapján nem ajánlott a Sapphire 6600 Nitro+ szériája.

Ill. a keret is már ugrik egy nagyot. Továbbá 5800X helyett már akkor 5800X3D kéne, az meg már 220 rongy. (60-al több)
Komolyabb hűtő, etc., kb: 820-ra jött ki, amihez én már jobb alaplapot is választanék. :smiley:

1 kedvelés

Ahogy elnéztem teszteken ott már javítottak rajta . Egyébként tény hogy a 6600 as széria nem a legjobb belőlük de azért nem a világ vége csak csalódás mert a nitro + egy sima Pulse szintet hozott annál a szériánál , de lehet ez csak a covid és a spórolás végett lett hogy ne szálljon el az ára .

2 kedvelés