A lànyok ezt hogyan làtjàk?

Én mindig elküldtem azokat a férfiakat akik ilyen témában szólítottak le az utcán.

Sokat gondolkoztam rajta, hogy vajon miért nem jön be nekem ez az utcán leszólítós dolog, de mindig arra jutottam, hogy azért, mert szimplán ódzkodok az idegen emberektől. Nem szeretek úgy igent mondani egy ismeretlen arcnak, hogy közben bizalmatlan vagyok.

Gondolom elég maradi vagyok, de ez van. :slight_smile:

A neten való ismerkedés egyébként nálam nagyon jól bevált minden téren.
A legjobb barátnőmet kb 12 éve ismertem meg neten, a páromat pedig 8 éve.

2 Likes

Ez az érettség téma sok összetevős sajna nem hinném hogy az emberek többsége valaha is felnő(sokan eggyàtalàn nem tudjàk kezelni az érzelmeiket) és ràjönni miért érzik így magukat az önmegvalósítàsról nem is beszélve. Lehet màshol;màs tàrsadalmakban ez màs de a magyar példàból nem ezt làtom.:thinking:

A barátnőm mondta, hogy itt lesz, de nem találom. Tudnál segíteni?
És mutatok egy “képet”, ami a selfie cam. Nagy vonalakban ennyi. xD

2 Likes

Hàt lehet ez a 16-17 éveseknek bejön de oda nem mennék egy ilyennel egy idősebb lànyhoz xd
De ha van önbizalmad és jól tudod előadni vicces de ha nem gàz :sob::sob: @ujheljidani

*19
ezért mondtam, hogy menj oda mindenkihez, szerezz tapasztalatot, és akkor bármelyik lánnyal úgy tudsz beszélni, mintha a barátod lenne.

Túl sok a kifogás :smiley: Nem akarok nagy motivációs előadást tartani, de a nyersz vagy tanulsz dolog igaz, csak felfogás kérdése. Átérzem a helyzeted, az ismerkedési szokások eléggé megváltoztak. Az embereknek amúgy is rengeteg önkorlátozó gondolata van, ami szintén nem segít.

Ne hasonlítgasd magad másokhoz, mert semmi értelme. Kezd onnan, ahol most tartasz, aztán csak bátorság. Az ápoltság szerintem is az egyik legfontosabb dolog. Ha egy csajról meg kiderül, hogy jobban érdekli az anyagi háttered, mint az, hogy milyen ember vagy, nincs gond vele, nem őt keresed.

Ismerek rengeteg embert, akik inkább azt mondják, hogy úgyse jön össze valami, csak azért nehogy elkiabálják a dolgot.:smiley: WTF

Ha egy tanácsot adhatok, állj úgy hozzá az élethez, hogy valamit meg fogsz csinálni és nem megpróbálsz.
Nekem ez az egy pici váltás a gondolkodásmódomban, hatalmas változtatást hozott az életemben (pozitív irányba).

6 Likes

Csak annyit szólnék hozzá, hogy egyéni személyiség kérdése, hogy ki milyen közeledést kedvel. Nem mindenki szereti az ilyesfajta nyomulást, ha fogalmazhatok így. De, valahol el kell kezdeni :wink: Sok sikert!

1 Like

Ehhez én meg annyit szólnék hozzá, hogy a finom és kulturált keretek között működő ŐSZINTE “szerelemre” alapuló nyomulás működik. Van egy barátom akinek régóta nem volt barátnője, és már régóta tetszett neki egy lány az egyetemről. és 1 évig udvarolt, vagy fogalmazunk úgy hogy nyomult, de csak összejött neki. Ami előtt a mai napig emelem kalapom. kb fél évig tartott amire a leányzó elfogadta az első virágot és meghívást, De ez 10 éves történet akkor nem volt még tinder sőt okos telefon sem.

6 Likes

@lengyelb
Köszi a történetet :grinning:
Zàrható a topic