TheVR Fórum

A nyári pééz erre menne

Ház: NZXT 500
Proci:Ryzen5 3600
Víz Hüttés: Nzxt Kraken X53
Alaplap:Msi B450 Tomagawk Max Atx AM4
Ram:Kingszton HyperY Fury 16 gb(2x8gb)
Ssd:valamilyen 1 terrás M.2 es ssd
Videokártya:asus GeForce Rtx 2070 super vagy Nvidia geforce 2070 szper
Táp:Corsair RMx (2018) 550W 80+gold
Op. Rendszer:windows 10 pro 64 bit
Én ezek mellett döntöttem ha valamin változtatni kell akkor légyszíves jelezzetek vissza. Ha kellenek még ventik akkor legyszives írjátok meg te hogy milyet kéne venni.

Ezt most vennéd?

1 Like

Összeraknám.

Úgy érzem nem értetted a kérdést.

2 Likes

Akkor leszel szíves érthetőbben megfogalmaznád?

Ezt a konfigurációt most vennéd?

6 Likes

VGA piac árai az egekben, most VGA-t nem éri meg venni. A többi komponenst érdemes megnézni, mert van ahol meglepő, de volt némi csökkenés, a 2020 október árakhoz képest (mielőtt minden elszállt volna).

Eloszoris H510 es ház egész jo jol szellozo ház
2. ezekbol a ramokbol tobb féle van(Mhz)
M.2 bol ajánlott samsung 970 evo
táphoz annyit: miért ilyen kicsi? konyorgom ha mar egy ilyen “erosebb” gépet akarunk osszerakni ne a tápon akarjunk már sporolni. egy sima Corsair RM850x vagy silverstone seasonic a lényeg gold plus vagy a feletti jelzéssel ellátott táp legyen.

Jajj értem értem. Nem mert látom hogy az árak az egekben vannak. Ha Isten segít és vége lesz a Covidnak akkor a nyáron mennék dolgozni és abból a pénzből lenne meg .

Akkor erre nyáron térjünk vissza. Addig minden is változik.

7 Likes

H500 van a posztban, és nem, nem jól szellőző :smiley:

Nem mindenkinek van pénze 60k-s SSD-kre, az A2000 teljesen rendben van.

3 Likes

Valahogy éreztem hogy ez lesz.

2 Likes

Rendben köszi szépen.

per pillanat minden számítástechnikai komponensnek az ára ingadozik folosleges egyenlore/nemajánlott most gépet vásárolni. De kiindulo alapnak nemrossz.

Akkor legyen inkább H510-es?

Egyik sem szellőzik jól.
De tök felesleges kérdezgetned, ne vesztegesd az idődet, majd gyere vissza ha egy héttel vagy a vásárlás előtt.

5 Likes

tisztába vagyok vele nekem is A2000 es van bent gépben az szerint lottem be a tobbi alkatrészt elnézve mennyit fordítana a gépre.

Rendben

tisztába vagyok vele hogy vannak jobban szellozo házak de igazad van.

Hát igen, az NZXT házainál nem nehéz jobban szellőzőt találni.

3 Likes