A PUBG-hez mennyi GB kell?

Megszeretném venni a PUBG-t csak nem tudom hogy mennyi GB kell hozzá!

Hát ha megnéznéd a steam adatlapját akkor ki is derülne:

2 kedvelés

Mar hogy mennyi GB mi? HDD space, RAM, VRAM??

3 kedvelés

Majd kitaláljuk. :slight_smile: Nemrég regelt, még hagyjunk neki időt. Bár ez sem szabadna hogy kitétel legyen.

2 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :slight_smile: És amúgy Xeno RAM!

12 GB ram

1 kedvelés

8 GB RAM -om van és fut 60 FPS-sel, már nyertem is meg minden :slight_smile: Szóval nem kell 12 hozzá :slight_smile:

Feltéve ha nem akarsz ULTRÁN játszani vele.

– Steam adatlapon 6 GB -ot ír követelménynek, szóval a 8 bőven elég –

1 kedvelés

rendben köszi a segítséget!:grin:

1 kedvelés

Elárulom neked, hogy nem elég… :smiley: Jópárszor lecrashelt már tálcára azzal az indokkal, hogy elfogyott a ram mivel, hogy nekem is 8 GB van. Ezért is ajánlottam neki 12 GB-ot ha normálisan akar játszani vele.

De nekem is 8 van és nekem sosem crashelt eddig :o

Nem lehet, hogy a VRAM fogyott el neked? Azt már olvastam másnál is, hogy a VRAM-nak szokása néha megtelnie, főleg akkor, ha valakinek 2 GB-os videókártyája van.

@biciklipumpa123

6GB-os 1060asnál nehezen hiszem :smiley: meg akkor azt is írná ki nem pedig azt, hogy kifogyott a rendszer a memóriából.

És még azt szeretném kérdezni hogy egyGIGABYTE GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128bit PCIe (GV-N75TOC-2GI) Videokártya eléglesz ehez???

Szerintem a 2 Gigás videókártya nem elég, de inkább hallgass @biciklipumpa123 -ra :slight_smile: Várd meg az ő véleményét a biztonság kedvéért. :slight_smile:

Ha minden-t a legalacsonyabb beállításra teszel, akkor el fog futni a játék.

nekem 8gb rammal r9 270-el elfut full lowon, high distance-el, 100 render scale-el 720p-ben 50-60 fps-el

el fog futni de szerintem te nem akarsz úgy játszani vele :smiley: amúgy leginkább a processzort használja ki (minimum egy 4. generációs i5 kell) de egy 4 gigás kártya muszáj hozzá mivel, hogy optimalizálatlan unreal4-es trágyadomb :smiley:

Elfut az első generációs i5-ön is elég jól.

Mert neked azzal fut?

i5-750, 1050 Ti, 8Gb ram, textúra medium, view distance high, többi low stabil 60 fps
másik konfig amin néha szoktam még játszani:
i7-6700HQ, 960M(4Gb), 32Gb ram, view distance medium minden más low, stabil 50 fps(esős mapon néha droppol), ha very low-ra rakok mindent akkor se stabil a 60.
Mind2 konfiggal full hd-ban.

1 kedvelés

stabil 60… xDDD hát ez érdekes :smiley: