A PUBG mindig crashel!

Hello segtiséget szeretnék kérni probáltam googlen is utánna nézni de semmit nem találtam a játék folyamatossan crashel minden játék inditásnál /a játék elindul de mikor mecset akarok indtiani akkor crash (playerunknown’s battlegrounds process has crashed) mindent megprobáltam (gép újra rakás , játék üjra rakás de ugyan az ) csak a pubgnél van ez semmi játéknél nem volt még ilyen és a pubgnál se volt még ilyen

milyen a géped?

I7 4790 , ddr 3 16gb ram, gtx 1070 ennyire elég vagy pontosabban kell?

Videó kártya drivert DDU-val töröld le és eggyel régebbit telepíts helyette

Nekem ez szokott segíteni

Sajnos ugyan az ami eddig ahogy elindulna a mecs kidob

akkor nem tudok segíteni sajnálom:(

Hőmérsékletek és terheltségek hogy állnak?

Minden normális semmi nem melegszik és nincs túl terhelve a videókártya átlag hömérséklete játékközben 62 c fok a proci az 50-55c fok lehet nem tudom pontosan amikor crashel a játák 53 % a proci kihasználhatósága ami szerintem teljesen normális

Akkor csinálj egy File verification-t Steam-en keresztül

megvolt már ez is ez volt az első amit probáltam

Akkor telepítsd újra a játékot

3 x telepitetem újra a játékot a gépet 2x

Akkor meg JustPUBGThings. Nincs több ötletem.

Próbáld meg,hogy belemész a pub fő könyvtárába és az exe-n jobb klikk tulajdonság és átteszed a kompatibilitást windows 8ra vagy 7 re illetve jelöld be a “futtatás rendszergazdaként” négyzetet.

Sajnos ugyan azt csinálja “de 700 órám van a játékban és idáig ezt egyszer se csinálta”

Nekem is ugyan ez volt a problémám, én is szórakoztam vele egy ideig aztán újra raktam a Windowst, most már tökéletes :smiley: