A TheVR fan-ok és kisállataik

Meg egy kicsi es Dark souls lesz itt:grin:

Igazság szerint ez úgy nézett ki, hogy vettünk egy új ágyat, macska instant befoglalta a helyet és úgy aludt, mint akinek már évek óta az a favorit helye én meg a kutyát felküldtem mellé hogy legyen egy “családi fotó”… ez a 4-5 centi távolság az amúgy, ami még mindkettejük tolerancia határán van, ezt tovább csökkentve mintketten átmennek ninjonba, macska támad, kutya menekül felosztásban :slight_smile:

Nekem is. :slight_smile:

Mert olyan férfias vele megjelenni… :smiley:

De a nok biztos rajtad kivul a nok is imadjak:grinning:

Ááá ez csak negatív sztereotípia… :wink:

Én sztem csak csendesen belinkelem ezt ide :stuck_out_tongue: .
https://forum.thevr.hu/t/allatok-otthon-temajavaslat/271/55
Itt megismerhetitek, hogy nekem milyen kis lakótársaim vannak. :slight_smile:
Egyébként szervezni fogok talikat (https://forum.thevr.hu/t/spontan-vr-nelkuli-vr-tali/8579/25) és a szabadtériekre (lesz túrázás is és csak labdázós is) viszem Dennist a kutyámat és Sheldont a pateszomat is ha valaki szeretné őket megismerni. :slight_smile:

Utólag vettem észre ezt a posztot, bocsi :smiley:

A kisfiam Jani.

Éccsanyámnál odahaza pedig Bundikenyér.

A cukker pofánk Manó :slight_smile:

Az én kis rosszaságom Süti nyuszi :slight_smile: :rabbit2:

Házi fenevadam: Magozott Narancs
Befogadott macska. Pár hetes korában valaki kirakta egy tó mellé. Megtaláltuk, azóta panasza nem lehet, max a golyói elvesztése miatt neheztelhet kicsit :slight_smile:

Gombóc kutyám ,a kedvenc foteljében

Gyönyörű!!! A vörös mindent visz! :smiley: Igazi tigron. Csak nem a “Narancs , Tetves és Dugó” -ról kapta a nevét? :grinning:

Történt hogy kaptam egy cicát. "Aztán ne legyen már egyedül"ezért klónoztuk így lett kettô.
Mivel jobb ötletem nem volt ezért egyszerûen csak Red és Blue nevet kapták.

Kissebb állatkertet tartunk itthon :smiley:

Pók a wc csésze alatt.

Nekem van 2 törpenyulam, meg egy törpe sün-öm. :smiley:

Nekem ez a három :slight_smile:

Cica: Lolo
Fehér/zsemle színű: Kócos
Fekete: Nina aki később Ninja de már hallgat a Ninjonra is :smile:

A cica néha igazi gamernek érzi magát (F7-et próbálja nyomkodni valamiért) - háttérben nahát épp TheVR megy :smile:

És nem ad a pizzájából…

Annyi imádnivaló állat van itt, mindjárt elolvadok :smiley:

Nekem csak egy ilyen malackutyám van :smiley:
Molly lenne a hivatalos neve, de sok minden másra is hallgat már :smiley:

2015 június 29-én mozizás után (Jurassic World-öt néztünk 3D-ben és rosszul voltam tőle) hazafelé sétáltunk akkori barátommal meg nagyon jó barátnőmmel és öccsével. Az út szélén egy aprócska fekete gombóc nyávogott. Hazahoztuk és azóta ő a ház ura. :slight_smile:
Ő itt Lali (Lajos, Laller, Lalóca, Lalibébi, Cicali, Cica, Életke… stb :smiley:), habár eredetileg biztos nem ezt a nevet kapta volna, ha tudom akkor, hogy kandúr. (Lánynak néztem és Lolának akartam elnevezni, kiderült, hogy nem lány úgyhogy rajtaragadt a Lali név.)

“A kezed fogom, s őrizem a szemed.” Első kép a kis szarosról. :smile:

Még én magam is meglepődök nézve a képeket, hogy miylen kis picike volt :smile:
Most meg… fekszik az asztalon és nem látom tőle a monitort. Vagy az ölemben és egy idő után zsibbadok, mert olyan nehéz :smiley:

Igen az egy Happy Hour. Előszeretettel alszik Pisti hangjára :smiley: