A TheVR fan-ok és kisállataik

Ezt muszáj megmutatnom. Én azt hittem veszek a dögnek egy új almosdobozt. Szerinte kapott egy új ágyat. :smile:

Csao! De cuki!Anyamat az oruletbe kergetnem vele soha nem jone be a szobamba! Lehet majd kolcson keremxd!

Bojszi, a lassan 4 éves Angol Cocker Spánielem. :dog::dog2::blue_heart:
Tömérdek képem van róla, de ahogy elnézem ezzel nem vagyok egyedül :joy::relaxed:

A két kép között pontosan 5 hónap telt el, Loki már nagyfiú és egészséges, szelfiben erős :blush: :smile:

Nagyon szép kutyád van. :upside_down_face:

Ő itt Pufi,az albérletünk királynője! :slight_smile: Sajnos műteni kellett a lábát,mert kis butus volt…úgyhogy most gyógyulunk! :slight_smile:

A Tech az fontos :smile::dog::dark_sunglasses:

@lengyelb Köszönöm!

Sziasztok! :slight_smile: Ő itt Zorró, aki többnyire Pumi (nem Puli), és lassan már 4 éves lesz :slight_smile:

Anyukám kutyusa de úgy szeretem mintha a sajátom lenne :slight_smile: Első nagytestű aki a háznál van előtte csak tacsijaink voltak. Lizának hívják. :dog2:

Egyemmeg a kis pókhasú! Hát de milyenaranyosmár! :smiley:

Ha már pocak… szegénykémnek sérve van, pénteken műtik. Szerencsére ez csak egy kis félórás műtét. :slight_smile:

A macsek neve: SAMU :smiley:

Ő itt Toby. :slight_smile:

Attól függetlenül sok szerencsét neki a műtéthez! :slight_smile:

Ő az én kis macsekom Dög! Sajna már nem él, de nagyon szerettem, nagyon jó cica volt és játékos, barátságos! :frowning:

Mostanra 5 kutyánk van! :smiley: Majd csinálok róluk képeket! :slight_smile:

Sok sikert a műtéthez! Látom, hogy van neki egy aprócska, de hidd el minden rendben lesz. ^^ <3

Ők itt Elemér (balra) és Kálmán (jobbra) a két nősténymacskánk. Eddig névből adódó identitászavar nem jelentkezett náluk. Kálmán 3 Elemér 1 éves.