A TheVR fan-ok és kisállataik

A cica jobban megnyerte a szívem, mint a pauuuk …

Jó isten! Ez mekkora már :joy::joy::joy:

Szegény Cecilt senki nem díjazza. :disappointed_relieved:

Lehet a sok lába az oka. :wink:

Pedig nem több neki nyolcnál. :smiley:

Én szeretnék majd egy pókot :blush: De ameddig szüleimmel meg tesómmal lakom addig esélytelen. Bár volt egy kis Józsim a szekrény mögött, akit nagyban védtem a takarításkor :joy:

Puhitsd meg őket. :smiley: Nekem is esélytelen volt, aztán nagy nehezen sikerült hazahoznom…Azóta ha apa meglátogat mindig fölé ül és nézi, hogy miújság vele. :smiley:

Narancshámozás :slight_smile:

Megpróbálom majd megpuhítani őket :smile: Ha sikerült majd küldök róla képet :smiley:

Rendicsek, várom! :upside_down_face:

Sziasztok! :slight_smile:

Még egy évvel ezelőtt töltöttem fel egy képet a kutyámról. De most ismét megmutatnám őt. :slight_smile:
Szóval ő itt Lucy, egy Cavalier King Charles spániel, és ma lett 3 éves. :blush:

Hurka a kedvenc fotelában piheni ki a nap fáradalmait. :smiley:

Múlt héten tacsim sajnos távozott az égi vadászmezőkre, az utolsó vidám fotóm vele:

Viszont macskám, Bandi ő még ittvan velünk, múltkor a pincében a szekrény tetején talált magának helyet :slight_smile:

Ő itt Sophie, a két hónapos Border Collie, a család legújabb tagja. (Nézzétek a szemeit :blush: )

Ingyen elvihető vagy szakállas agámára/leopárdgekkóra cserélhető 2db négysávos patkánysikló. Mindkettő nőstény, nagyon jó evők (fagyasztott egeret esznek), frissen vedlettek. Részletekért írj. :slight_smile:

UI.: Nem vicc. Először itt próbálom meg őket elajándékozni, csakis jó gazdinak, hobbitartásra és leigazolható helyre. Ha itt nem jelentkezik senki akkor meghirdetem neten is.

UUI.: Természetesen fagyasztott egér (1 havi adag) jár hozzájuk!

Helyileg hol?:o

Budapest, Pesterzsébet, de Bp-en belül elvihetem elég sok helyre. :slight_smile:

Akkor messze van nekem egy cseppet :confused:

Nekem 2 kutyám van Roxy az 1 éves boxer szuka és Lily a 9 éves pincsi

Erzsébeti vagy és még nem találkoztunk össze? Öreg hiba :smiley: