A TheVR fan-ok és kisállataik

Na, igen. Azóta eltelt egy kis idő. Kíra már 4 éves lesz decemberben.

Időközben felnőtt a kiskutyám:

Az én Sophie-m dió evés közben

És mikor megzavarom ebben :smiley:

Íme a mi állatkert-szerűségünk:

A kics Picur megnőtt nagy Picurrá :smiley:

Addig Malvinunk semmit nem változott :sweat_smile:

Illetve Csizmás Kandúrunk (kinél a Csizmi becenév is jelen van) szeret fotózkodni:

Mellesleg, itt is megosztottam veletek egy-két képet róluk:

Sziasztok
Nemtudom, hogy ide írhatom vagy lehet e (ha nem akkor bocsánat), de van egy nagyon aranyos 6 hetes (kan) pitbull kutyus, akinek nagyon szeretnénk egy szerető gazdát találni. Lehetőleg Budapest környékén. Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni!
20181101_122908|690x388

:cat::fish::tropical_fish::grin:

Úúúúúúúú… bár azt mondhatnám, hogy “idevele” de annyi a munkám, meg a családi helyzetem, hogy most tuti nem tudnék vele eleget foglalkozni, azt meg a fajta megköveteli… Így nehéz szívvel, de körbeérdeklődöm. ^^

Kár :confused: én is pont emiatt nem tudom gondját viselni…szegényt az út szélén találtuk este és nem tudtuk hova vinni :frowning: az nem is volt kérdés, hogy elhozzuk e onnan…

Édesem… az ilyen sztorik mindig meghatnak. :slight_smile: Big respect nektek! ^^

Ő itt Negro, 6 éves spániel csajszi. :smiley: A nevet nem mi adtuk neki, igazából csak akkor hívjuk így, ha rosszat csinál. Sok más névre is hallgat :smiley:

Pedig találó és a név is tetszik! :slight_smile:

És… ha megjelenik egy amerikai kosárcsapat, akkor hogy hívjátok? :sweat_smile:

“Mindenképpen-előnytelen-előnyt-élvező-faj(ta)tiszta-keverék-PC-kutya-aki-hoteró-és-#000000
Asszem minden szempontból levédtem (amúgy se értenék, hát nem törik a magyart :stuck_out_tongue:)

Megjöttek a hűvős idők, déligyümölcs( Narancs ) meg fázik :slight_smile: Gépemen meg elfér a kis teste, és nem fordul le róla, mint a radiátorról…

Tisztításnál azért lesz benne némi macskaszőr az biztos :smiley:

Két rosszaság disznóm, Hime és Hurka. :smiley:

AMD van benne? :smiley:

csak egy agyonhúzott i7 :frowning:

De gyönyörű! :heart_eyes: