A TheVR fan-ok és kisállataik

Nincs egy éves :slight_smile:

Békés Boldog Karácsonyt!

Kellemes ünnepeket kíván az én Grincs macskám is! :smile:

Ő itt Momo.

Ő Cucu :slight_smile:
A folt a nyakán vérvétel miatt van. Már csak 8 élete van, egyet elhasznált a múlt hónapban. De már jól van :slight_smile:

Több alom németjuhaszunk volt már, de ő volt a legnagyobb “mackó” mégis mindig az ő fülét húzgálta a többi kiskutya, mondanom se kell nem tudtuk eladni azóta is velünk van :dog::heart:

Tegnap esti Janistream alatt levedlett a gekkóm. :slight_smile: Sikerült a felét rögzítenem, elég érdekes, megosztom veletek. Igen, megeszi. :smiley:
https://photos.app.goo.gl/GtpcASsQs8MY6jHRA

Ügyes, a mi fiúnk rendszeresen a lábujja közt hadja. :smile: Néha kész művészet leszedni neki.

Nekem is mondták hogy figyeljek oda mert ha rosszul vedlik, leeshetnek a lábujjai. 4 gekkómból egyik sem problémás vedlő! :slight_smile: Szerencsére mind hibátlanul öltözik, észre sem lehet venni. :smiley:

Nem szabad levenni nekik, kockázatos :smile: vedlés előtt vagy közben kicsit párásítsatok és könnyebb dolga lesz :slight_smile:

Nálam ez a doboz van nedves tőzeggel. :slight_smile: Ebben fetrengenek vedlés előtt, megpuhul a bőrük és itt is vedlenek le. :slight_smile: Hetente kétszer nedvesítem nekik.

látom nem vagyok egyedüli husky tulajdonos :smiley:

Variációk alvásra. ^^ Kicsavart végtagokkal vs fejjel beszorulva a szikla alá. :smiley: De ha nekik így kényelmes! :smiley: @fogaddelte @60wattosneo

És egy harmadik is bealudt a lámpa alatt. ^^

:joy::joy::joy: