A TheVR fan-ok és kisállataik

egyem azt a jámbor tekintetét :smiley: <3

Főleg, amikor éhes. Na akkor milyen jámbor XD

A hoszu haju cicara is adtam likot:slight_smile:

Leikrázott az almacsigám. ^^ Összedobtam egy keltetőt sebtiben. Ha sikerül akkor lesznek elvihető kicsik kb egy hónap múlva. Ha érdekel valakit az gondolkodjon el és majd dobjon rám egy privit. :slight_smile: Majd beszámolok róla ha sikerült kikeltetnem őket. :slight_smile:

Én is a macskások táborát erősítem már 10 éve :slight_smile:

Két kutyesz: Maggie (németjuhász) és Dorka (magyar vizsla) :slight_smile:

És ha egyszer lesz saját házunk barátommal, akkor tacsink lesz :slight_smile:

Nagyon szép leányzók! :slight_smile:

Szép az a basszusgitár is :smiley:

Én egy német juhászkutyával kötöttem barátságot, a neve Clinton, bár én Zsiványovszky(találóbb rá)-nak hívom :smiley: :slight_smile:

Itt 7 hetesen, illetve másfél évesen látható :slight_smile:

Sokszor van úgy, hogy nem szereti, ha piszkálom:

De a végén mindig kiegyezünk: (:D)

Az én kutyim is fiú, ha megpuszilom a fejét már azonnal jelzi, hogy ez hozzá méltatlan, ő egy férfi, neki ciki a puszilgatás, és bőven elég neki ha megpaskolom. ^^ Azért titokban csak megpuszilom a feje búbját néha a szemrehányó nézése ellenére. :smiley:

Vannak pár hetes móka makik, élvezik a jó időt. :slight_smile:

Van két baby angol bulldogunk is, ők a legnagyobb formák.

Kép a fekete francia bulldogok apukájáról, még kamasz korából (szintén a mi kutyánk és Hugónak hívják).

Itt még kölyök volt.

Itt már apuka.

Gondolhatjátok mi van a kertben amikor kint van a banda. :heart:

Sziasztok! Nekem disznóim vannak, Hurka (sötét) és Hime (a hajasbaba :DD)
(/uploads/default/original/2X/d/de37b794fd18f115fce6eef3cfb2ff107ee9a078.jpg)

Jesszus de cukkermukkerek! :open_mouth: Tenyésztők vagytok? :slight_smile: Állat lehet ennyi baba között, én iszonyúan élvezném! Imádom a “babakutyaszagot”. ^^ <3

Nekem egy drága 6 éves cicám van. Ő az ébresztőm, minden reggel nyalogatja az arcom, de nem csak így, formájában is hasonlít egy ébresztőre Garfieldot megszégyenítő idomaival.:smile_cat::smile_cat:

Nekem egy 4 éves spánielem van :slight_smile: még van egy macskám is de róla most nem találok képet…meg még a család tagja egy 16 éves puli is :smile:

!

Nekem egy 2 éves golden retriverem van Merlinnek hívják és imádom:)

A pulid annyi idős mint az uszkárom volt régen, és ő a világos színe ellenére is őszült. Nagyon érdekelne, hogy a pulik őszülnek-e? :open_mouth:

Nekem egy kutya malacom van :slight_smile:

2 kutyám van imádok mi den kutyafélét mondhatni kutya fan vagyok :wink: