A TheVR fan-ok és kisállataik

A mi pulink fekete és nem őszül. Viszont a hátánn hullik a szőre. Az orvosok szerint nem betegség hanem genetika de szegény mar nem olyan szép emiatt :smile: De ismerünk egy másik hasonlóan idős pulit neki ugyanott a hátán hullik a szőr es nekik is azt mondták h genetikai dolog . De más kutyáknál sokszor hallani őszülésről pl a spánieleknél is jellemző :slight_smile:

Igen, azok vagyunk. A kepen lathato kutyakon kivul meg vannak sokan. Fiatalok, idosek egyarant. Kesz allatkert. Ha lesz idom akkor majd keszitek meg kepeket es bemutatom a tobbi idiotat is :smiley:

Sonny, 6 éves

Az élet fárasztó, és még világos is van…

Naraaaancs!!! :slight_smile:
Mi a hétvégén a telken voltunk… :slight_smile:

És bár nem kép, de egy búvárkutya. :slight_smile:

Nekem csak volt. :frowning: Egy csincsillám :slight_smile:

Az én cicám együttérez vele :smile:

Nekem is van 6-700 darab :joy:

Amúgy kutyás vagyok :slight_smile:

És megtaláltam a legjobb képemet amit a kis pamacsokról sikerült készítenem :blush: (2013)

Jaj azok a cicák eszméletlen szépek :slight_smile: Kutyus is. :slight_smile:

Ez a kutyus lebeg! Tényleg a legjobb pillanatban kaptad el! :smiley:

6 éves berni pásztor. :dog:
Hát már nem mondanám kisállatnak, régen volt az, kissé megnőtt :blush:

Jaj, mindenkinek milyen aranyos kutyája cicája van :heart_eyes: Feljövök ide és máris jobb kedvem van a sok cukiságtól :blush:

Dicsekedem picikét! Ő itt Loki, a 7 hetes spánielfiú. Szombaton hoztam el, én azóta nem alszom :smiley: Szeret autózni, és távirányítót rágcsálni :wink:

Meg kell zabálni milyen fejet vág :smiley:

Barátnőim szerint rossz nevet adtam neki, a megfelelő egy spánielnek a Spangli lett volna, amilyen boldog a képe :smiley:

Én már most látom, hogy nem csak a távirányítót szereti majd rágcsálni! :smiley:

Valószínű, hogy más is áldozatul fog esni. :blush:
Másfél évesen a halloween tökkel pózolt a kutya,
este amire hazaértünk megette az arcát. :sweat_smile::jack_o_lantern:

Nem szeretnék rosszban lenni vele :joy::joy::joy::joy:

Nálam megérkeztek az ivadékok :slight_smile: (császársügér)

Nekem egy másfél éves németjuhászom van,minden érdekli,túltöltött kis fenevad :smile: