A TheVR fan-ok és kisállataik

Hadd menőzzek egy kicsit a kiskutyámmal. Kappa

Az én örökbefogadott kiscicám ^^ (Annyira nem kicsi, mert másfél éves…de ez lényegtelen)

Nekem most csak egy keverék kutyám van kicsit öreg már de még él.
Ha lesz saját kecóm akarok majd egy dobermant,rottweilert esetleg border colliet vagy németjuhászt. Kutya párti vagyok :stuck_out_tongue_winking_eye:.

PUBG a tigrisemmel, tanul a nagyoktól :purple_heart:

A legújabb kis jövevényünk, pici kandúrka :slight_smile:

Ő itt a Berci, nagyon cuki és bármikor rálehet venni, hogy játszon :smiley: . Szereti a fogócskát, viszont nem szereti ha legyőzőm valamiben vagy kiröhögöm ha valamit elbénázott :smiley:. Szereti kergetni madarakat, ez úgy néz ki, hogy a madarak fent az égen röpködnek Berci pedig lógó nyelvvel néz felfelé és ha valamelyik madár közelebb jön ugat. Az utolsó képen művészi fotót szerettünk volna róla készíteni zöld háttérrel, de nem túl jó, telefonnal készült

Nagyon tetszik Berci! :smiley: Az én kutyim is haláli sértődős. :smiley: Azt sem szereti ha megpuszilom, mert hogy ő nagy és erős “férfi” és a puszi olyan lányos… ilyenkor mindig neheztelően néz rám: “Ne mááár, olyan ciki…” XD <3

Nekem egy kis tankom van :smiley: harcias.

Az első képen leghátul látható a Malvin cicónk, előtte meg a két fia (Csíkos, Kicsi)
A másodikon meg a Pamacs kutyánk látható, azzal a majdnem 9évével őrzi a házat s megmaradt annak a kölyöknek, aki az előtt volt a kis vadász tacsi.

Sziasztok ők itt Vincent és Alex a mi kis gyerekeink :blush:

Hát én nem is tudom hol kezdjem… :smiley:

1x maga a szakmám is állatokhoz kapcsolódik illetve vállalkozásom is az mi csincsiket tenyésztünk…

Szóval ami van itthon:
Csincsilla
Kutyák
Szakálas Agáma
Görögteknős
Leopárdgekkók
Aranyhalak
Törpe höri
Királysikló
Fapiton
Pézsmateki :smiley:

:open_mouth:

Örökbefogadtam még egy cicát (a feketét) :slight_smile: Szerencsére könnyen megbarátkoztak c:

Nagyon koncentrálok de ez 2db fekete-fehér cicus. :smiley: Melyikük az új? :smiley:

Én oda meg vissza vagyok a Shiba-ért, az az álomkutyám, saját kecó= Doge itt is :smiley:
@totalehel7 gyönyörű kép egy gyönyörű állatról

Btw… Falun nagyszüleimnél tanyázik ez a nagy kukac-kutya, Floki (aki amúgy Németjuhász lenne de szerintem egy medve)

Illetve itthon tartok egy teknőteknőst akiről nincs képem sajna :confused:

Aki felfele néz, az az új cica… Azaz az alsó. Csak a fények miatt tűnik másmilyennek a színe.
Az alsó pedig fehér-szürke (akiről feljebb találsz képet).

Gekkó családunk napozás közben. :t_rex: :smiley:

A terrárium háttér 100%-ban DIY, itthon készült. :smiley:

:+1::+1:

Ő Létó :slight_smile: most már 1 éves fajta tiszta keverék :smiley: menhelyről szabadult :slight_smile:

Én világéletemben nagy macskabarát voltam, tetszett bennük az önfejűség és a pajkosság egyvelege, de sajnos a szüleim nem engedték, hogy legyen. Kiskoromban hörcsögeim, tengerimalacaim és díszhalaim voltak. 2 éve anyukám hozott haza egy kiscicát, azóta a családunk becses tagja. :slight_smile: Amy (ejtsd: Émi) a neve.

Ezeken a képen még csak 1-1,5 hónapos kismacska:

Mára már megkedvelte a mosógépünket is :smiley:

A hideg beköszöntött, így gondoskodunk az Grófnőről:

Nem is macska lenne, ha nem imádná a dobozokat:

…és természetesen a külvilág sasolását :slight_smile: