A TheVR fan-ok és kisállataik

Nagyon szép a hölgyike! :smiley: Kiskorában meg egyenesen puszilgatnivaló volt. ^^

Sajnos nem sokat találkozunk mostanában, de ha igen, akkor mindig belefér egy kis pihenés :relieved:

Hamarosan eladósorba kerülnek a nálam kelt almacsiga babák, most félcentisek. ^^ Referenciaként anyukájuk-apukájuk a képen aki 5 centis házzal büszkélkedik.

Akit érdekel és van akváriuma nyugodtan írjon rám! :slight_smile:

A gekkó-soktól kérdeném ,hogy valaki tudna segíteni? Jövőhéten érkezik meg a sajátom terraplázáról és ez lesz az első gekkóm ( tigris gekkó :smiley: ) Nagyából tudom ,hogy kell tartani, de biztosra akarok menni :slight_smile:

Sziasztok! Nekem jelenleg nincs Debrecenben háziállatom, de valahányszor hazajövök anyáékhoz mindig megszeretgetem drága kicsi Gusztinkat akit anya nevezett el :smile: Utca kutya volt amíg nem találta meg drága édesanyám, azóta is boldogítja a családot. Nagyon szeretetteljes kutya, nagyon “nyalis”, de ha sétáról van szó lazán lefut 10 km-t.

És a rózsaszín papucsért külön sorry :joy:

Ok megbocsátunk. XD

Ui: azért a beszari alapállás mert csúszik a papucs a kövön. ^^

Ezek közül csak az egyik az enyém, de gondoltam feltöltök pár képet ismerős állatairól is :slight_smile:

Ő az enyém :smiley:

Gyönyörű kis hüllők * -*

Újabb kép Liza Cicáról
(Izlett neki az UTP) :smile: :smile:

Kiélvezi az ősz utolsó napjait a kisasszony :slight_smile:

Négy lábon járó szőrgolyó! :heart_eyes::scream:

Hát igen, nagyjából, így lehet most leírni őt :grin:

Sziasztok! Nálam kelt sárga almacsiga babák (1-1,5 centis házzal jelenleg, de vannak frissebbek is) 100ft/db áron eladók. Nem postázok. Írj és megbeszéljük! :slight_smile:

Petike a család kis vadásza :blush:
Eddig csak Rotweillereink voltak egy nagy váltás volt és hát nagyon nagyon rosszak a tacskók de már semmi pénzért nem adnám oda senkinek :heart:

#wearethevr rottweiler edition :sweat_smile: Tech-re szomjas öleb VS véres fenevad :sunglasses:

Nekünk (bnom+en) egy cuki kis törpehorcsogunk van :smile: éppen a kajaba megvan lepodve, h mennyi lett hirtelen :stuck_out_tongue: a kis piros szemével

Sziasztok! Nekem van egy tacsim és keresztanyumnak van egy terrierje meg egy regdoll cicája. Morzsi (a tacsim) idén lett 6 éves, de még mindig nagyon kölyök, folyton játszani akar vagy alszik :smiley:

Morzsi:

Bütyi:

És Sophie:

@Teegrah mi a véleményed a cicáról? :smile:

Imádom! De a kutyikat is! Bütyi amúgy milyen típus?
A cicuka nem kancsal egy picit? :smiley: imádom a kancsal állatokat! ^^ <3

@deadlycross hörcsöge is halálcuki! A pirosszemű ritka asszem mert nem albino.

@koroleva_petra rotija meg félelmetesen gyönyörű… :slight_smile: és látszik h igazi fan! :wink:

Bütyiről annyit tudunk, hogy egy túltenyésztett kutyus. Szóval nem lehet tudni a pontos típusát. De idén tudtuk meg, hogy nem szálkásszőrű tacsi :smiley:

Háát de, kicsit kancsal :smile: Bár keresztanyum vértig állítja, hogy nem az :grin: