A TV2 agyament f@*sága

Sziasztok. Komolyan mondom ez nagyon ostoba.:grin: A gond ezzel az hogy mindenkit aki egy kicsit is jobban szeret játszani az már kezdődő “játékfüggő” Miért? Mert nem akar barátkozni személyesen? Lehet csak Nem akar mert fél. Fél az elutasítástól.Az MP-ben van lehetőség teamspeak-re is ott is emberekkel beszélget nem feltétlenül csak a game-ről ami egy kapcsolat teremtési forma.De azért nem kell mindenkit leírni emiatt. Én napi szinten 3-4órát játszom. De emellett meg van minden más is ami kell a "normális"élethez. Mondták ezt a Kék bálna f.szságot.( Az szerintem is hülyeség hogy az életemet egy hülye majom miatt kockáztassam aki mondjuk a DS3-ban vagy a Doom-ban folyamatosan megd.glik mert béna. Ez mondja nekem a feladatot?) Ezzel a riporttal etetik azokat akik nem értenek hozzá. Mi tudjuk mi az elég. Amit meg ezek mondanak az másodlagos.

Mindig is rüheltem ezt a fostenger “kettes tévét’”, meg a haverját amin éjjel nappal budapest megy?!Szerencsére még elég korán befejeztem az ilyen és ezekhez hasonló agymosó Tv adók fogyasztását.Ami a mai napig agyvérzés számomra, hogy rengeteg ember ki van akadva azon, hogy én ezeket már sok éve nem nézem és hogy lehet így élni??Innen üzenném nekik, hogy fergetegesen boldog vagyok nélkülük, kikéne próbálni nekik is. :slight_smile:

A minap betámadt egy kollégám ezzel a kékbálnás gyökérséggel, kövezzetek meg de fingom nem volt róla hogy mit akar tőlem :smiley:

A hülye embereket így lehet manipulálni.

Atyaég… :confused:

Szerintem, nem hülyék. Szerintem direkt mondanak ilyen faszságokat, hogy az emberek beszéljenek róla ebéd közbe, munkahelyen, neadjisten nyissanak egy Topicot róla. XD Meglepődtem pl, mikor a kollégáim vacsinál 20 percet beszélek a Fluimucilról… A hír eljutott az emberekhez és teljesítette a célját a “polgárpukkasztást”. Nem is szabad ilyesmivel foglalkozni, mert pont ez a céljuk…
Viszont a sok nyugger és hozzá nem értő el is hiszi… :rage:

1 Like

Mikor megnéztem nem tudtam eldönteni hogy nevessek vagy sírjak.
Ha nevetek akkor rosszul érzem magam:kinevetem azokat akik részt vettek ebben a “játekban” és belehatlak.
Ha pedig sírok akkor pedig egyetértek ezzel a VALAMIVEL amit a TV2 leadott a műsorban.
Az hogy valaki hiszékeny és van annyira “okos” hogy elhiggyen mindent amit az interneten lát és az hogy valaki játékfüggő(ha már ezt a szót használják,én inkábbb mondanám azt hogy:nagyon szeret játszani)az két nagyon különböző dolog.Ha valaki annyira byronista(életunt) és meg akar halni valamint az hogy a gamerek egy “más világban élnek” az nagyon más.Sőt mi az egyébként hogy más világban élünk???Oké hogy vannak olyan gamerek akik tényleg más világban élnek,akik nem tudnak kiszakadni a játékból,de tudom hogy köztünk nincs olyan és azt gondolom hogy Magyarországon sincs(vagy ha van akkor kevés) olyan ember aki annyira függö lenne.
Erre lehetett számítani hogy a média fel fogja kapni a hírt,de arra hogy ezt pont velünk gamerek-kel kötik össze-na erre nem számítottam.Igazán utánna nézhetnének a dolgoknak néha,mielőtt bármit is leadnak.
Legalább megnézhették volna az Idegpályát mielőtt elkészítik és leadják a hírt a TV-ben. :stuck_out_tongue:

Bocsi srácok, de 1:18 után leállítottam a videót a fenébe… Csak felcseszne… Egy-egy speciális esetet kiragadnak és köré építenek egy egész témakört. Ráhúzzák ezt a normális gamer játékosokra, sőt még egy hétköznapi gyerekre is, aki 2 óránál többet játszik… Nevetséges, ami a televíziós médiában játszódik. Sajnos ismerjük azt a problémát is, hogy mennyire lehet manipulálni az átlag embert. Na ezzel sikerül is. Össze ollóznak különböző helyekről videókat, súlyos problémákról beszélnek… Ez kell tényleg 2017-ben :smiley: Köszönetet szeretnék mondani mindenkinek, akik ebben a közösségben vagytok, hogy több, mint 1 éve értelmes tartalommal töltitek meg az életem :smiley: Bármilyen formában is :smiley: Ne vegye fel senki se az agymosók gondolatait, egyszerűen élvezzétek az életet, úgy ahogy nektek megfelel. Mérlegeljétek mindig a döntés súlyát egy rizikós helyzetben és biztos jól fogtok dönteni :slight_smile: Pacsi mindenkinek

Akkor most ki is a függő kérem szépen? :slight_smile:

2 Likes

Most komolyan ,rosszabb a drogfüggöségnél?! Már csak azt a hírt várom hogy valaki elment egy dilerhez GTA V-öt venni.

3 Likes

Úr isten! :slight_smile: Ezt nagyon bírom mindig a negatív hír a legjobb hír, ebből dől a lóvé! :smiley: :smiley: :smiley: Agymosás! Mindenkit egy kalap alá vesznek. Nem tesznek különbséget a gamerek között! Ráadásul egybe mossák még a technika függőséggel. (Technika függőségben szenved mindenki mert szükséges ebben a világban mert kell a élethez és a munkához, szórakozáshoz.) Igen vannak játék függők-fanatikusok , de ennek hátterében más probléma áll. Főleg gyerekeknél! Nem figyel oda a szülő mit csinál a gyerek, nem is érdekli. Nem beszélnek az iskolai életről, problémákról, nem kap kellő odafigyelést és szeretetet. Ez depressziót okoz és egy másik világban akar élni ahol sikerek érik és nincs probléma. Így jönnek a játékok. Amit leírtam erről nem volt szó!!! Viszont ez már lassan társadalmi probléma lesz! :slight_smile: A kutatás eredményeit kellet volna közölni mert az biztos reális képet mutatott volna de kaptunk valamilyen közel 4 perces maszlagot!!!

De amúgy elegem van a tv tájékoztató híradóiból mert amikor egy Nyírségi településről beszélnek és a térképen Mecsek környékére rakják és ha van egy drasztikus tömegszerencsétlenség akkor a halottak és a sebesültek száma sem egyértelmű (kevésből majd idővel több lesz)! :smiley:

8 Likes

Ezért kell TV Paprikát és Chili TV-t nézni. :smiley: Az maximum csak éhséget vált ki az emberből.

Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogyha például valaki minden péntek-szombat este elmegy inni, elver 10-20 ezer forintot és hajnal 3-kor az utcán ordibál, majd másnap dögrováson van, az teljesen oké (persze nem vagyok szent életű, néha jól esik kirúgni a hámból :smiley: ), de ha valaki mondjuk úgy kapcsolódik ki egy fárasztó hét után, hogy leül a haverokkal pár órát játszani, akkor már egyből ferde szemmel néznek az emberre.

Ez a gaming dolog is olyan, mint minden más. Egyszerűen mértéket kell tartani. Ennyi.

A kék bálna háttérsztorit nem igazán ismerem, de a látottak alapján nem értem hogyan tudták ezt összemosni a konzol vagy pc játékokkal? :confused:

12 Likes

Ugyan ez volt nálam az Assassin’s Creed miatt :DD

ez nem újdonság, régebben a németek is ezt csinálták, ennek köszönhetően sok játék nem jött ki, vagy cenzúrázva adták ki. Lásd a South park : stick of truth. Ott a abortuszos minijátékot ki kellett vágni! Amúgy ha TV-t kell nézni akkor only Comedy Central vagy valamelyik sportcsatorna. Filmekre meg vannak egyéb megoldások.

Hozzátenném még a dokucsatornákat. Azok még képesek értéket vinni ebbe a…valamibe :slight_smile:

1 Like

Ugyanez itt is. Egy időben bárhova mentünk, csak azt láttuk, hogy azt még meg lehetne mászni, de amazt már nem nagyon :smiley: Tévé meg évek óta nincs a lakásban, van net, azzal jól elvagyunk, köszönjük.

2 Likes

Jó persze,én is elképzeltem már hogy a matektanáromat beleültetem Trevor kínzókamrás székébe,de ennél tovább soha nem is mentem. :smiley:

Hát ma is csalódtam az emberiségben egyet. Miért is van még tv Magyarországon?

régen láttam már ennyire szánalomra méltó dolgot…