TheVR Fórum

AC Origins save transfer

Hello,
Kipróbáltam a játékot, tetszett így megvettem.
Szeretném onnan folytatni ahol jártam, hogyan tudom a mentést átvinni?
/cpy -ből uplay es verzió/

Na szóval. Ha jól értem a virágbolti verzióból akarod a mentést átvinni az eredeti uplayes játékba?

2 Likes

Igen.
Megvettem, mert tetszett. Mivel nincs demo ezért kénytelen voltam így megnézni.
Viszont onnan szeretném folytatni ameddig eljutottam.
Uplay-nál nem tudom hogy kell.

Szerintem erre nincs lehetőséged, korruptált adatnak fogja tekinteni a mentésed és előről kell majd kezdened, meddig jutottál? :slight_smile:

40+ óra, tehát tuti nem kezdem elöről :confused:

Hát röviden tömören a válaszom:
Pedig fogod.

4 Likes

redditen nézted esetleg?

Appdatában szoktak lenni eféle fájlok.
Keress rá neten.

Van reditem, de nem tudom hogy kell használni.

soolerirl biztos, hogy nem, akkor kitolom ahol elkezdtem.

Google 1. találat.

Maga a mnetés meg van, és azt is tudom hova kell bemásolni, csak kell még valami, mert kitörli.
Valami huncutságot kell csinálni, csak nem tudom mit.

Elvileg lehet, több helyen olvastam, csak azt nem írták hogy.

Egyebkent nem kotekedesbol, csak kivancsi vagyok, de 40+ ora kellett hozza, hogy eldontsd ez a jatek megerdemli, hogy megvedd? :smiley: Ennyi tartalom egy demoban se lenne… :wink:

Egyebkent talaltam egy ilyen a google-n es meg a CPY-t se hasznaltam a kereseshez… Szoval a google-t is ajanlott megtanulni hasznalni elobb… :smiley:
https://crackwatch.com/forum/uWtEShyXhfJLxMDLc/assassins-creed-origins-how-to-transfer-cpy-saves-to-codex-version

5 Likes

14 óra volt mire kinyílt az Nyílt világ.
Utána pár órát toltam még bele, majd megvettem.
Azóta keresem hogy kell áttenni a mentést. Szét néztem utána jöttem segítségért.
Most is azzal tolom, így már 40 + van benne.
Mielőtt az lenne a gond, nem még 20 órát se kezdem előről.
Ha nem megy, akkor így jártam, kitolom amit elkezdtem.

Azt én is megtaláltam, de az tört ből tört be.
Nekem eredetibe kellene.

A napi 10000000000000000000000000000000 gémpléj világában ez a leg bevállalósabb magyarázat XD

2 Likes

A gameplay videókból semmit se lehet megtudni.
Azt pláne nem, hogy nekem tetszik e a játék.
Én nagyon nem úgy játszom, mint mások. A gameplay videók történet alapúak, engem egyáltalán nem érdekel a történet, amikor játszom, átugrom mind. Uuuuuuncsiii.
40+ óra van a játékban, de most volt meg a hajó harc tutorial. És itt megálltam, majd ha megint véletlen belefutok valamibe.
Viszont majdnem fullra vagyok fejlődve, full map kinyitva, minden gyorsutazással, gyilkolom a fejvadászokat halomra…stb stb
De story az nulla, sehol se tartok benne, és nem is érdekel.

Szóóóóóval egy rpg játékban nem érdekel a történet.

6 Likes

Semilyen játékban sem érdekel a történet.
Ha történetet akarok filmet nézek, könyvet olvasok.
Ha játszom, szórakozni szeretnék, úgy ahogy nekem jól esik :slight_smile:
Walt Disney-t se nézek, mert mesében ne énekeljenek, ha ének érdekel, akkor majd zenét hallgatok.

Gecc XD XD XD -.- XD

2 Likes

És ha simán csak a virágboltit játszod tovább? Onnantól, hogy a kiadónak fizettél, technikailag nem lopás. Nekik már nem ártasz.

1 Like

Az 1.2.1 verzió, és nincsen minden dlc meg benne, én a gold-ot vettem meg, az volt a teljes.
Csak kipróbálni szereztem meg, azért nem is érdekelt melyik.

Ha nem lesz más, akkor kénytelen leszek azt végig játszani, de valahogy tuti át lehet rakni a mentést, hisz több helyen olvastam, hogy sikerült nekik. /nem írják, hogy hogyan/