Ac unity Probléma

Sziasztok ingyenes lett most ugye a Unity uplayen letöltöttem
elindítottam direct x is felment megjelenik a unity ikon aztan ir egy olyasmit
hogy mentett állások szinkronizálása a felhőbe eltűnik utánna vissza kerülök az uplaybe és
nem indít semmit mi lehet a probléma ? ,upalayen ellenőriztettem a fájlokat nem írt problémát

Én nem értek hozzá, de szerintem próbálj egy játék újra rakást ha az nem sikerül egy Uplay újrarakás.

ezt is megpróbálltam de semmi

ööö nemkell újra rakni !!! ugyanez a problémám volt a The Division 2 béta alatt és a Ghost Recon Wild Lands alatt is írtam supportnak mindent szart írtak hogy csináljak elküldtem nekik de nemoksokra mentem nos nekem a következő oldotta meg a problémámat vicces de igaz LEGES LEGELSŐNEK amikor indítottam Lighning Service problémát írt ki az ha ( jól tudom ) az rgb cuccokért felel stb mert ugye rgb-s sok cuccom feladat kezelőben csak azt az egy programot kilőttem és utána már ment is csak ugye minden indítás előtt kikell lőni de lehet hogy máshogy is meglehet oldani a problémát de nekem ez segített de ha képet mellékenél vagy valami úgy többet tudnánk vagy tudnék segíteni :slight_smile:

Szia kuldok egy képet nekem ezt dobja utánna megint megjelenek arnoék eltunnek aztan vissza dobja elém az uplayt és ennyi probáltam már a mentést kitorolni off line csinallni kikapcsoltam a felhő sincet mindég ez jott

próbáld már meg nem uplayen keresztül hanem programfiles uplay tralala és úgy megnyitni
akár rendszer gazdaként is

probálltam és ugyanaz