AC Valhalla és a Steam

Assassin”Creed Valhalla és a Call of Duty Modern Warfare miért nem jelent/jelenik meg steamre ,pedig a franchise összes része megjelent ,és ha majd netán megjelenik az mikor lesz ?

Sokallják már a Valve által lehúzott 30%-ot. Második kérdésedre:

6 Likes

miért nem jó közvetlen az ubinál megvenni? (egybe könyvtár látása gondolom)

Ha steamon/epicen veszed meg, attól az uplay ugyanúgy elindul. Fölösleges két klienst futtatni. Kivétel, ha kell valami és vér nagy leárazás van rá egy secondhand shopon (pl steam).

1 Like

Egyeni rigolya, de en peldaul szeretek mindent steamen latni egy kupacban :smiley: kulonosen igaz ez sorozatokra. Ha 10 AC ott van egymas alatt, akkor a 11. is ott lehetne :smiley:

4 Likes
8 Likes

Hatalmas respect neked ,én is ezt vallom és így lenne a legjobb :wink:

Igen csak nem minden hova ajánlatos megadni a bank kártyát és satöbbi személyes adatot amit a steam pay safe vak ki lehet kerülni és a steam a legmegbízhatóbb platform “

Lehet rá esély hogy megejelenik steamre ?

@RozvM jól írta. GOG2
Mióta megjelent csak azt használom. Könnyen és gyorsan nyílnak meg a játékok.

4 Likes

Ezt senki sem tudja biztosan megmondani.

1 Like

Paypal + helyesírás :wink:

1 Like

Szerintem ezek a subos dolgok a legjobbak. Befizetsz 10 eurót egy hónapra (uplay, origin stb) és végig tolod az új játékot majd Unsub :smiley: ne legyetek gyűjtögetők :smiley: régen én is megvettem mindent, aztán 1x kijatszas után hozzá se nyultam többet (pár örök klasszik kivételével). Az új ac is jó, de közel nem ér 50 eurót, sajnos…

3 Likes

Nem is kell mindent megjeleneskor megvenni :smiley:

1 Like

Sziasztok :slight_smile:

Nem tudom jó helyen járok-e, de már nem tudok hol segítséget kérni.
Olyan problémám van, hogy délelőtt megvettem a Valhallát, és töltő képernyőig megy csak és megáll.

Tudna valaki valami okosságot? :confused:

Válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

A játék az oprendszer mellett van?
Ha nem tedd oda, sok embernek ez volt a gondja.
Használd a fórum keresőjét. :slight_smile:

2 Likes

Igen köszi haza érek akkor megpróbálom, utána találtam itt másik oldalt :slight_smile:

Erre való a revolut egyszer használatos bankkártya :smiley:

Van már hazánkban is bejegyzett IBAN-juk? Csak mert akkor inkább PayPal mint a britanniai számla. :smiley:

2 Likes

Nem kell rajta pénzt tartani. Amikor vennél valamit, csak befizetsz a Revolutodra (sima bankkártyás tranzakció) majd a kiszemelt oldalon mar a Revolut kártyáddal fizetsz és kész is.

Sziasztok!
Hogy tudom megkapni Hythamtől a levelet, ami felfedi hogy ki az utolsó Order tag? (Tudom, hogy ki az!)
Megcsináltam az összes Shire-t Randvi térképén. Megöltem minden zelotot és Order tagot, de még mindig nem vár a Longhouse mellett. Ott ácsorog az Assassin shopban.
Mit hagytam ki?