AC Valhalla - Mastery challenges

Szervusztok,

elkezdtem ezt a “mastery challenge” küldetést, és az első trial felvétele után, minden terület és enemy +30-al nagyobb lett. Emlékszem valamire, amikor elkezdtem, de nem voltam túl figyelmes, és tovább mentem. Ez a szint különbség el fog valaha tűnni, vagy ez most már így marad?

Elnézést ha rossz topikba tettem, csak nem akartam ugyanabba a végigjátszás-ba tenni, mert az másról szól.

Köszönöm

Hát, feladtam ezt a mission-t, vissza töltöttem egy régebbi mentést.
Ettől függetlenül, ha valaki tud erre egy megoldást, azt megköszönöm. Amúgy érdekessége az egésznek, hogy minden trial során adott armor-ral, fegyverrel, és ability-vel kell teljesíteni a feladatot. Tehát nem a saját cuccaiddal kell küzdeni. És így elég kihívás.

szóval érdekel ha valakinek van még tapasztalata

Valószínűleg a “Level scaleing”-et tekergetted át. Emlékeim szerint ebből 4 opció van AC Valhallában:

1. Kikapcsolva: minden ellenfél örökre olyan szintű marad mint amilyen a zónája
  2. Normál: Eivor szintjével skálázódik az ellenfél szintje is felfelé
  3. Nehéz: ellenfelek +30 szintet kapnak
  4. Nehezebb: ellenfelek +50 szintet kapnak

Köszönöm a választ, igen az biztos hogy tekergettem, elég ügyetlen vagyok, és elvette a játékélményt már a normális is. Tehát lefelé tekergettem.
De ezek szerint ha normálra állítom vissza akkor a mastery challenge nél nem fog változni a színt, vagy ez már el van veszve?

Ezt akkor és úgy módosítod ahogy a nehézségi szintet. Tehát amikor/ahogy szeretnéd úgy állítod be.

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.