Acer laptop vélemény

sziasztok!
Mi a véleményetek erről a laptopról? http://radium.hu/gamer-laptop/acer-nitro-5-an515-53-28628.html
Jók az Acer laptopok?

A gtx 1050 egy gyenge szar. Amúgy régi laptop sok teszt video van róla tecső-n.
Igen jók az acerek.
A radiumot meg had ne jellemezzem.

szóval,akkor ne a radium oldaláról vegyek :smiley:

Esetleg maximum 220.000Ft értékben tud valaki ajánlani egy jó laptopot hasonló hardverrel?

Milyen célra?

Játék,tudom ha játékra kell akkor miért nem veszek PC-t. De laptopot szeretnék ilyen értékben tesómnak.Nekem egy Asus Vivobook 15 X542UN és elmegy rajta a PUBG élvezhetően és ehez hasonlót vagy jobbat szeretnék neki,220ezer forintig.

Idejársz hazudni? :smiley:

1 Like

Tényleg elmegy rajta :smiley: Nem max grafon,de ettől függetlenül számomra élvezhető a játék,kicsit lassan tölt be néha,de nem laggol
ezek a paraméterei:
processor: Intel® Core™ i5-8250U processor 1.6-3.4 GHz (6M Cache) valós négy mag
kijelző: 15.6’//Ultra Slim 200nits//FHD 1920x1080 16:9//Anti-Glare//NTSC:45%,
memória: 8GB DDR4,
winchester: SATA 1TB 5400RPM 2.5’ HDD,
Video Graphics: NVIDIA GeForce MX150 4GB GDDR5(N17S-G1),
IGPU: Intel® HD graphics 620,
Video Camera: VGA web camera (Fixed type),
Optical Drive: [SATA] 8.9"mm 8X Super Multi with Double Layer,
Wireless(Module): 802.11ac+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1,
LAN: 10/100/1000 Mbps,
Card Reader: Spec: SD only,
USB Port: 1x USB 2.0 2x USB 3.0 1x USB3.1 Type C (Gen 1),
Interface: 1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack 1x RJ45 LAN Jack for LAN insert 1x VGA Port (D-Sub) 1x HDMI,
Battery: 38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion,

Élből az a kártya nem bírja el a pubg-t. Meg a 8gb ram is kevés neki.
Na mindegy az értelmes gépek 250-300-nál kezdődnek.

De csak jobban tudom,hogy megy-e rajta PUBG vagy se :smiley:
És a fő kérdés az volt,hogy milyen laptopot tudnátok ajánlani 220ezereig :smiley:

Az MX150 kb. csak arra jó hogy legyenek extra foglalatok a gépen.

Az “élvezhető” játékélményt meg embere válogatja, nekem az élvezhető min. 144 fps-nél kezdődik, egy 144 hz-es monitoron :smiley: off vége

Ennyi pénzből én inkább a használtpiac fele nézelődnék.

Én meg ha valamit, laptopot sosem vennék használtan, mert jóval magasabb a meghibásodási arányuk mint az asztali gépeknek/alkatrészeknek (köszönhetően a magasabb hőmérsékletnek, rázkódásnak, környezeti hatásoknak amiknek ki van téve).

Kellemetlen ha 220-ért veszel egy használt laptopot, aztán fél év múlva mikor már esetleg gari sincs, eltávozik az örök harcmezőkre.

Persze ennyiért kompromisszumot kell kötni.

Én azt mondanám, szűrj rá nagyobb webshopokban:
i5
8gb ram
SSD+HDD, vagy HDD M.2 SSD bővítés opcióval
minél jobb GPU

Kapsz 4-5 találatot, ezekről utána tudsz tesztet nézni/olvasni, és ezek alapján dönteni.

köszönöm,ennyit szerettem csak volna