TheVR Fórum

Airpods pro mikrofon probléma

Sziasztok!
Nem tudom itt hányan használtok Apple termékeket, különösen Airpodst de egy olyan kérdésem lenne, hogy akik használnak Airpods Pro fülest tapasztaltak már valaha olyat, hogy beszélgetésnél a kültéri zajok/hangok, más emberek beszélgetése jobban hallatszik mint önmagad? Így engem sajnos nem értenek megfelelően, illetve még, hogy a saját hangját az embernek letompítja így szintén nem hallani amit mondok?
Bárkinek bármi hasonló probléma?
Egyszer már kicserélték hivatalos szervízben a kettő fülest de még mindig fennáll a probléma, esetleg forduljak hivatalos szervízhez ismét?

Köszönöm előre is mindenkinek a segítséget!

Valamelyik updatel jött be ez a funkció nagyot hallóknak. Elvileg szoftveresen kikapcsolható.

Megtudod mondani pontosan hol találhatom ezt?

Ugyan nem airpodsot használok, de a kisegítő lehetőségeknél, a hallás csoportban vannak beállítások e-téren.
De alapvetően nem kéne befolyásolnia a másokkal való kommunikációt. A modern hallókészülékek kb. úgy működnek mint egy airpods. Tudsz rajtuk zenét le játszani és hívást fogadni. És mindeközben, ha akarod a környezet hangjait is át játssza, de nem annak akivel beszélsz.
Lehet pont olyan hangod van, vagy halkan beszélsz és ezért a környezetben léve beszédet erősíti fel.
Csendes környezetben is ezt csinálja?

Csendes környezetben tökéletesen működik, csak zajos/hangos környezetben csinálja ezt.
Olvastam már azóta pár külföldi fórumot ahol mások is erre panaszkodnak szóval gondolom nem én beszélek halkan vagy valami hasonló.

Ez a videó tökéletesen lefedi azt a problémát ami nekem van: