Akciók, Dealek, Black Friday, stb

Jól látom , hogy a 3. Generáció hamarabb jelent meg mint július 7.-e?
Ipon btw…

Kétlem hogy ki is szállítanák/átadnák, valószínűleg előrendelni lehet csak valamit elnéztek.

Az elmúlt héten két ügyfél vásárolta meg :smiley:

Ez szerintem mindig is ennyiért ment.

Szerintem az Asus-ok nem. Azok mindig drágábbak, mint a többiek.

Ez most egy egész jó vétel 145K-ért:

Talán érdekelhet valakit:

Ez elég jó deal, főleg hogy a MAG széria jól is sikerült. :slight_smile:

Ha most kéne monitort vennem, úgy repülnék rá a MAG341CQ -ra mint a gyöngytyúk arra a bizonyosra.

Főleg, hogy ha szék nem is kell 90-ért simán el tudod passzolni és igazából 80-90-ért van egy jó monitorod :smiley:

iPon.hu

Xiaomi MI Band 4
Én már vettem szerintem a legjobb ár Magyarba

Ha valaki szeretne ilyet akkor szerintem jó árban van most :slight_smile:

Remélem jó helyre teszem és tényleg jó akcióról van szó. A napokban nézegettem mivel fejhallgató vásárlása előtt álltam. Eddig ha jól láttam olyan 70k környékén ment hazánkban így szerintem elég jó deal. Én be is szereztem egyet. Ha nem jön be max visszaküldöm :smiley:

ALZA Black Friday Szeptember 1-ig. Néhány cucc ami jó áron van. Ha látok még valami használhatót, akkor bővítem a listát.

Nagyon jó akciók vannak az Acer oldalán, akit érdekel nézzen fel :slight_smile:

Máskor egy linket legalább idetolhatnál :smiley:
https://www.acershop.hu/bazinagy/

Ez úgy kicsit nem rossz

Alapvetően nem rossz deal, de szerintem ekkora méretben ez a felbontás már kevés. Persze ha valaki viszonylag távolról nézi, annak még jó lehet.

Egyáltalán nem kevés. Pixelsűrűségre kb olyan, mint egy 23"-os 16:9.

34"-os 21:9es monitorom van ugyan ekkora felbontással, és teljesen jó még. Előtte 27" 16:9volt, és ugyan olyan a pixelsűrűsége.

A lényeg továbbra is az, hogy milyen messziról nézed :wink: Ha ekkora monitort használsz, feltételezem hogy legalább 1 méterre vagy tőle, különben kényelmetlen lenne belátni a széleit. Így teljesen jó. Ha mondjuk fele ennyire ülnél, egyrészt kisebb monitor kellene hogy ne fárassza a nyakat, másrészt meg nagyobb felbontás, mert közelebbről sokkal feltűnőbb a pixelek mérete/sűrűsége.