Akciók, Dealek, Black Friday, stb

Alza elég pimaszul nyomja… ki lehet náluk fogni 1-2 jó árat (úgy általában, nem ilyenkor) de árukereső használata erősen ajánlott :smiley:

Az oszt igen :stuck_out_tongue:

https://www.bestmarkt.hu/lg-34-34ub67-b-monitor-p289193
ne dőljetek be, @madve amit kitettél az tipikus rossz példa
de látom annak is tetted ki csak valahogy jelezd, ne csak a linket dobjátok be

itt alapvetően a tényleg jó akciókat osztjuk meg egymás között, mint egy jó közösség
ha elmegy a topik a kamu leárazások kinevetésébe, lezárom, mert értelmét vesztette!

Legközelebb pontosabb leszek :slight_smile: A rossz akciók példájához szántam, hogy ne csak az alzáról legyen

Jó, hát az Alza-nál még nyáron is volt Black Firday akció, egy egész héten át, emiatt nálam már korábban hitelét vesztette ez az egész, de ez tényleg pofátlan átverés (bár Wish-en láttam hasonló, nagy leértékeléseket, hogy egy termékhez hitetlenül nagy árat írtak, miközben máshol sosem volt annyi).

Ilyen pofátlanságok az év bármely napján és bármelyik boltjában előfordulnak. Ennek ellenére igenis bele lehet futni k* jó akciókba, ezeken az oldalakon is. Ezen kár puffogni. Azzal, ha alapból negligál az ember ilyen oldalakat és kedvezményes időszakokat, nem feltétlenül ezekkel a cégekkel b*szik ki, hanem saját magával is. Persze, 90%.ban hülyeség. És? Van maradék 10% ami miatt megéri, ha tudatos fogyasztó vagy.

És értem a madártávlati kritikát is. Persze, tudom, hogy az emberek jelentős része nem tudatos, megvezethető és becsapható sok esetben ilyen akciókkal. De jelen esetben itt, ezen az oldalon, ebben a topicban ezen “dzsásztiszvoriórkodni” pont rohadt értelmetlen. Ellenben ha tényleg megosztanánk egymás közt normális “dealeket”…

Abban egyet értek hogy ide a “normális” dealek kellene kerüljenek, viszont ha igazán tudatos fogyasztó vagy, az nem csak azt jelenti hogy ki tudod válogatni a legjobb dealeket, hanem azt is, hogy nem adsz pénzt egy olyan eladónak, aki 10-ből 9 esetben megpróbál átb*szni, hanem hajlandó vagy lemondani (értelmes keretek között) egy kis kedvezményről, azért hogy az ilyen cégek dögöljenek éhen.

Legjobban a pénztárcával lehet “szavazni” az ilyen oldalak ellen. Ha sokan így tesznek, azt megérzik. Azt hogy a fogyasztóvédelem évente egyszer megbünteti őket mondjuk 10 millióra, azt nem. A legtöbb ilyen büntetés összege vicc kategória egy nagyobb cégnek.

És mégis a Build ajánló minden egyes konfigurációjában van legalább 1, de inkább 2 alkatrész, ahol ki van emelve, hogy “(ALZA)”… :slight_smile:

Nem kötelező érvényű, másrészt az hogy mit ajánl @sutyomatic az az ő döntése.

Nekem személy szerint elegek voltak ezek a gyanús ügyek arra, hogy se az alzáról se az emagról ne vegyek soha semmit.

Ha valami jó áron vagy látványosan jobb feltételekkel van belistazva akkor onnan ajánlom. Feltéve ha nem a futottak még kategóriába tartozó sosem hallottam róla üzlet / áruház.

Személy szerint nekem nem volt problémám se EMAG, se az ALZA ügyfélszolgálatával, ha volt problémám megoldódott posta ill. futár fordultával.

Hogy milyen üzleti praktikákat vetnek be nagyobb forgalommal kecsegtető naptári napokon az számomra sokadrangu, mert ha bármit veszek akcióban vagy sem, megnézem máshol mennyiért adják és milyen feltételekkel.

Tessék nyitott szemmel járni kelni a világban, mert ellenkező esetben a legközelebbi hipermarketekben is simán legombolnak…

Szerk.: Szeretett madaras áruházunkból pár hete.

Avagy 20.8%-al drágább liter áron, ha többet veszel egyben. A hülyének is megéri…

2 x 900ml JAR mosogató zsugorban 1399Ft
k%C3%A9p

900ml JAR mosogató darabra áron: 579/599Ft

Sajnos nem minden fekete vagy fehér.

Így van, pl a szürkének is van vagy 50 árnyalata. :smiley:

Én alzáról már rég elhatároztam, hogy a büdös életbe nem vásárolok onnan, mert olyan qrva idegesítőek a reklámjaik, hogy az nem létezik.
Úgyhogy nálam, ( és remélem még néhány embernél is) már rég elúszott az alza…

Hali. Black Friday alkalmából tervben van egy ps4. Mostanában 90-100k körül volt az ára (én úgy tudtam 80k körül van), és kb 60 körüli árra számítottam az akciókkal. Ehhez képest mediamarktbol 80k ért elvitték az összeset, és most az alzán is 80ra lesz leárazva. Kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes várni? Várható ennél alacsonyabb ár?

Egy ideje nézegetem én is a PS árakat,de szerintem ettől alacsonyabb de ki tudja :smiley:

Használtan van 60 körül, csodálkoznék ha újan is ennyire levinnék, bár nem lehetetlen.

Ez egy Amazonos árfigyelő elég hasznos ha van konkrét dolog amit megvennél.

Keepa

sziasztok szeretnék tv-t venni black friday alkalmából és kinéztem magamnak 2-t, kérlek mondjátok meg h mi a véleményetek a termékekről és h melyiket érdemesebb, ha netán rosszakat választottam akk ajánlásokat is szívesen elfogadok

Nem akarok kötekedni, de sokat segítene, ha belinkelnéd őket.