Akciók, Dealek, Black Friday, stb

hu bas… XD egy balfasz vok,

Szerintem ennyiert megéri plusz 1 játékkal :smiley:

Szerintetek érdemes lehet ennyiért megvenni az AC Odyssey-t az ubi.com-ról,vagy várjak még hátha lesz még ennél is jobb deal?

Max jövőre lesz ettől is akciósabb, de kétlem, mert a kövi rész 2 év múlva jön. Ha szeretnél vele játszani, akkor kár várni. Vedd meg és élvezd :smiley:

Ha most nincs játék amivel játszol, és várod a jövő februárt akkor érdemes belevágni. Én ajánlom.

Mivel érdekel engem ez az ókori görögös téma az egyiptomival szemben ezért szívesen, megvenném.
Ráadásul eddig szinte az összes AC-val játszottam (Origins-el nem), és közülük csak párat nem vittem végig(AC 1, Unity).

Én egy Hyperx Cloud Alphát vettem “24%” kedvezménnyel ami tudjuk, hogy valojában nem annyi, de nem nagyon mozgott az ára mostanában szal sztem megéri így. Ja és ingyenes a posta + az utánvét költsége is azt mindenképp aktiváljátok.

Gyors kérdés!

Ezt win10-en is tudom aktiválni?

elvileg tudod, de minek? gamepassba benne van több más játékkal és ha új elöfizető vagy akkor az első hónap 1 euro utánna meg 3000ft/hó. A play anywhere gamek az xbox gamepass-ból telepithetők pc-re is.

Azok a játékok meg is maradnak vagy rotálódnak?
Mert ha nem marad meg akkor egyértelmű a válasz.

A “microsoft” címek állandóak és megjelnés napjától benne vannak, a többi szokott rotálódni.Forzák pont microsoft cím és ha jól emlékszem még a horizon 3 is benne van.

tehát ha lemondom az előfizut akkor is megmarad vagy akkor már elvesztem?

Előfizetés. Addig éred el, amíg fizetsz.

Akkor a válasz egyszerű.
Ezért fizetem ki a 10k-t

(már ha tudom használni w10-n is )

Talán Deal valakinek

Hátha mást is érdekel rajtam kivűl

https://gear.blizzard.com/eu/black-friday?product_list_limit=all&product_list_dir=asc

Sajnos ONLY UK a kiszállítás ha jól néztem, de azért megosztom, talán valakinek így is deal

Saját tapasztalat alapján itt nézelődjetek:

• Media Marktban ki lehet fogni nagyon jó akciókat
  • EMAG-on szokás szerint megy az átverés, de 10-15e Ft-ot meg lehet fogni sok mindenen
  • amazon.de - kevesen ismerik, de 40 euró körül már ingyenes a házhozszállítás és baromi jó áron vannak pl. SSD-k, M.2-es meghajtók és miegymás

Ami általánosságban igaz:

• PS4 kontroller nagyon jó árakon megy
  • SSD-t és videókártyát is lehet találni, ha valaki ezekkel bővítene

Game:

• Steam-en nézzetek körül
  • a Blizzardnál elgurult a gyógyszer és mindent leáraztak
  • 576-ban is adnak jóárasított cuccokat

XFX RX 580 GTS OC 8GB - 75e Ft:

ASUS STRIX Vega 64 OC 8GB - 160e Ft:

Fractal Design Meshify C és Mini C TG - 25e Ft

Logitech G403 Prodigy - 16e Ft

Logitech G305 Lightspeed - 16e Ft:

Logitech G102 - 7e Ft:

Logitech G29 kormány (PC / PS) - 68e Ft:

Logitech G920 kormány (PC / XB) - 72e Ft:

A G102 így most okés vétel. Egy G305-re már fáj a fogam az irodába, de ez még mindig nem igazán BF akció, az Edigitalnál már volt 16 alatt egyszer-kétszer, tízhez közelebb már lecsapnék.