Akciók, Dealek, Black Friday, stb

Megbízható márka, csak marhára nem éri meg, mert 22-ért kapsz Gold tápot. Egy bronzért szerintem 15k-nál többet nem éri meg adni pont e miatt.

De ez 1000W-os… 22-ért kétlem hogy van 1000W-os Gold táp

Akinek 1000W kell, az se bronze-ban gondolkodjon… 1000W-ot ami eszik, az egy komoly high-end gép. Ott hogy 20, vagy 50 egy táp, nem oszt nem szoroz.

Nem is mondtam hogy megéri. Csupán felhivtam rá a figyelmedet, mivel az alapján amit irtál, azt hittem nem vetted észre hogy 1000W a teljesitménye :slight_smile:

Azt hozzátenném, hogyha az ember 1000wattnál nem vesz gold/platinum tápot, az elég sokat veszít a teljesítményből, mert a hatásfok miatt sok áram elpazarlódik. És az pedig nem jó. És ha valaki 1000 watt tápot vesz, annak nem esik nehezére a gold, vagy platinum vásárlása. Főleg ha olyan gépe van, ami alá 1000 watt kell…

SAPPHIRE Pulse RX 570 4GB ITX + Radeon Bundle - 50e Ft

Egy ventis heatpipe-os hűtés, elviselhető hanggal, ennyiért nevetségesen megéri. Ha meg nem kell a két választható game, akkor effektíve 35e Ft-ba kerülhet a kártya.

Megelőztél, pont most akartam linkelni :slight_smile: Illetve tegnap este, csak túlságosan fáradt voltam és elmentem aludni :smiley: Azt tudni kell erről a kártyáról, hogy a hűtése nem éppen a leghalkabb, szóval aki tényleg ITX buildbe szánja, készüljön fel rá, hogy kénytelen lesz fülessel játszani. Üresjáratban nincs gond vele.

Apropó, videokártya, iPonban most akciós (127e Ft) a két ventis Zotac GeForce RTX 2060. A hűtése tesztek szerint elég jó (viszont nem a leghalkabb, bár kézzel lehet állítgatni) és amúgy megegyezik az AMP! változaton lévővel.

Nem vagyok biztos 100%-ig, hogy nem elírás vagy tényleg ennyi a bloweres, de eléggé 1060 árban van.

https://ipon.hu/shop/termek/kfa2-60nrj7dsx1pk-geforce-rtx-2060-6gb-gddr6-pcie/1711974

“valós idejű sugárkövetés” ezen besírok. :joy:
Szerintem elírás, de be lehet próbálni, akit érdekel, hátha kiküldik.

Azt én is néztem, borzalom :smiley:

Levették, valszeg akkor elírás volt.

Berendeltem, kíváncsi vagyok, hogy működni fog-e.

Kíváncsi vagyok én is a fejleményekre.

Tisztelt Cím,

A rendelése ügyében írok Önnek.

A termék sajnos tévesen került fel, és elírás történt és tévesen került felvitelre.

A kellemetlenségért elnézését kérjük.

A rendelését ezennel töröltem.

Tisztelettel,

Tipikus.

A boltoknak is vannak jogaik, ezt el kell fogadni srácok. Amíg ők nem adják fel az árut, addig gyakorlatilag te csak vásárlási ajánlatot tettél az adott termék(ek)re. Ha ők ezt nem fogadják el, akkor nincs mit tenni.

@Windarf Ez a magyar szakkifejezése, bármennyire is hülyén hangzik. Szinte tükör fordítás.

Persze érthető, én nem is degradáló értelemben írtam, csak úgyértettem az utóbbi időben BF óta volt pár ilyen szituáció és hasonlóan végződött. Múltkor ez asszem ki is lett tárgyalva valamelyik topikban, valaki egy jó cikket linkelt is, ami feszegette ezt a témát.
Viszont ott sem írt egzakt választ a problémára, kicsit olyan szürke zóna a dolog, mármint jogi értelemben. Ez az ár, ha jól emlékszem a maga 84 ezer Ft-jával egy olcsóbb bloweres 2060-ra, afféle bevezető árként felfogható reális ajánlatként, nem volt nagyságrendbeli eltérés, így elképzelhető, hogy meg lehetne szorongatni kicsit őket. Viszont lévén nem egy mainstream termék, pár leadott rendelés történhetett, így nem igazán vádolható a bolt fals reklámozással az árazás miatt. Ha valami nagyon népszerű dologgal fordul elő, hogy véletlenül kap egy ilyen 30-40?%-os aláárazást és több száz rendelést, már lehet nagyobb balhé lett volna (bár azt valószínű hamarabb észreveszik).

Nem találtam külön témát ennek, de ide talán befér. A minap muternál láttam a tv-ben, hogy “óriási akció” van az emagnál mindenre is… Gondoltam ránézek, hátha… Aztán nem tudtam hogy röhögjek-e vagy felháborodjak - megnéztem mennyi náluk a nagy akcióban egy 1060… komolyan nem tudom leírni amit hirtelen éreztem. Mivel egy ideje vga nélkül vagyok, de nagyon jó lenne már valami, ezért szinte naponta figyelem az árakat (szóval engem nem sikerült átbaszniuk) De ami a durva az az, hogy egy Asus strix 1060-hoz volt pofájuk azt írni, hogy 199 ezerről akciózták le 117-re… holott hónapok óta 115-120 között mozog a kártya ára mindenhol. Bennem ezek után csak az merül fel, hogy ez vajon legális?

Ajánlom ezt a kártyát, ami most nagyon jó áron van(!) + 3 játék INGYEN!!
Van olyan szinten, mint egy GTX 1060, ha nem jobb :smiley: