Akciók, Dealek, Black Friday, stb

Az emag régóta ezt csinálja. Vannak rendes akciók is, de vannak ilyen “ál” akicói is szép számmal. Emberek bele futhatnak abba, hogy rendelnek valami tényleg akciós cuccot, majd mellé csapnak még valamit aminek már néznek utána. Az viszont nem hinném, hogy illegális hogy alapból fölé áraz, nincs megtiltva sehol hogy nem adhatod 2x annyiért.

Btw, a 1060-t szerintem kerüld, a strix főleg pénzkidobás, 120 körül ma már van elfogadaható 2060 ami kb 2 kategóriával van felette. De ha a 1060 kategóriájában nézelődsz, 580-at nézz inkább.

Ez most egész jó deal:

Jó a 1060 helyett inkább rx 570, 580-ban gondolkoznék, csak az volt az előzmények között amit elsőre dobott a gugli :slight_smile: Árban most csak használt 570 jöhetne szóba…

SAPPHIRE Pulse RX 570 4GB OC + Radeon Bundle - 55e Ft:

Samsung C27FG73 - 27" - 1080p - 144Hz - VA Panel - 85e Ft:

https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_samsung-c27fg73-27-ívelt-gamer-monitor-144hz-1ms-2x-hdmi-displayport-1233431.html

Ha érdekelne valakit:
https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_logitech-lightspeed-g703-vezeték-nélküli-gaming-egér-910-005093-1251813.html?rbtc=aru|pf|1251813||p||

Nem tudom hogy mi ez, de már a 3. boltnál látom hogy akciós a Vega 56.

Overclokers

CCLonline

Csak leárazták oda ahova a mókuskerekes való. :slight_smile:

Ha megnézed akkor a Sapphire Pulse arányosan drágább, pedig abból az a belépő a ref cooler után.

Ja hogy akkor ez valójában csak egy 50£-os leárazás?! :roll_eyes: De ahogy néztem így is valamivel olcsóbb mint otthon, talán valakinek jól jön.

Hát attól függ, ha Pulse-t nézem akkor kb. 10e Ft-ot lehet rajta fogni a szállítással együtt az itthoni árakhoz képest. Kérdés megéri-e garanciális szempontból, mert ha bármi bajod van vele akkor angolhonba kell visszaküldeni, aztán rögtön nem spóroltál semmit.

Egész jónak tűnik pár játékkal :slight_smile:

Utánanézés nélkül is megkockáztatom kijelenteni hogy az a négy játék egyedül kiteszi a csomag felét árban :smiley:
Ez így tényleg best buy. Ha most akarnék venni konzolt, erre lecsapnék

Szerk: most nézem, még a Division 2 is jár hozzá. Így nagyon jó deal azoknak, akik amúgyis megvennék ezeket a játékokat.

Én ennyiért vettem tavaj, és csak egy játék volt választható.

AQUA Glamour napos dealekből - Logitech Gaming termékek 20% OFF:

image

3 havi gémpesz 300 péz.

Xbox Spring Sale

Azt tedd hozzá hogy csak új belépőknek :smiley:

PC-m van. Érdemes elofizetni? Nem mintha az a 300ft számítana csak kérdezem :smiley:

3 hó 300-é nem rossz, nézd át a playanywhere listát azokat tolhatod.

300 Ft-ot még a boxos címek is megérnek. :slight_smile: Már megy is a Forza 4. Már azért megérte, mert találtam egy jó kis Steam Controlleres progit, ami nagy segítség.

ALZA BF Dealekből mazsolázva… általánosságban jó áron kapható cuccok, mindegy mi van áthúzva fölé írva:

Hatalmas deal, több mint egy éve használom , perfect for everything. Hatalmas sweetspot.