Akciók, Dealek, Black Friday, stb

A 240-es teljesen elfogadható áron van ha bele kalkuláljuk , hogy noctua ventillatorok vannak benne. :slight_smile:

A kisebb mért olcsóbb? :smiley:
Meg melyik webshop ez?

iPon ránézésre

Drágább, nem?

Igazad van. A lényeg, hogy tudod mire gondolok :smiley:

Sziasztok!

Valaki már vásárolt ebből a webshopból?
http://marketo.hu/

Jó eséllyel igen :smiley:

Mi volt a tapasztalatod velük? Néztem pár cuccot náluk, csak fura, hogy a vásárlás a Vaterán történik. De akkor ezekszerint megbízható?

Extreme Digital-nál most elég jó áron lehet beszerezni ezt a szörnyezetet amit még Jani is tesztelt anno. Igaz enyhe ferdítés, hogy 250k-ról van leakciózva de még így is egy jó 20-30k-val olcsóbb mint a többi helyen. Én le is csaptam egyre :slight_smile:

Magyarországon a Black Friday kizárólag reklám, aligha van valós kedvezmény, ismét csak egy elbaszott amerikai koppintás.
Amerikában, Dubaiban 70-90% szokott lenni, mondjuk a jobb helyeken vagy meg leszel taposva, vagy meg kell verekedni az üzletben a termékért, ugyanis aki kapja marja :smiley: egyébként felejtős ez miatt hónapokat várni.

Viszont megmondom mivel tudsz a legtöbbet spórolni: Ha az adott terméket úgy választod ki, hogy igényeidet hosszútávon is kielégítse, ha jó ár / érték arányú terméket veszel, illetve ha figyelembe veszed az adott termék technológiájának közeljövőben történő fejlődését. Például nem most kell venni 50 millió forintos elektromos autót, mert ott pl a technológia rohamosan fejlődik. Én 1070-et vásároltam akkor, amikor kijött és rohadt jól jártam. Már jópár éve használom és még nagyon sokáig nem kell lecserélnem, mert volt egy piciny áttörés, most meg nincs más csak megint a parasztvakítás (RTX)

Maximálisan egyetértek az úrral. :slight_smile:

Best buy

#kappa

Ennyiért egyébként megéri :slight_smile: Erősebb mint az 570 ami hasonló áron van, 4gb verzióban. Mondjuk ha utóbbihoz még mindig van a 2 játék, akkor már más a helyzet.

Engem inkább a sok retardált megosztó borzaszt el aki még be is írja kommentbe, hogy osztva. :smiley:
Ráadásul mindezt a vergödést egy 15k-s tabletért.

Az eredeti ára és az 50%-os “leárazás” a szórakoztató

Jah, az persze.

Igen jó deal.

Annyira azért nem:

Külföldi ár. :slight_smile: de inkább 37róka mint 50 körüli

Ez már annál inkább:

Sweetspot a 3.gen Ryzenehz, ráadásul elég jó áron, és csak Cl17.
Sajnos nem RGB. :smile:

Ez a régi zöldséges trükk. :zipper_mouth_face:

“Figyelj már Géza… árazd már le az almát!”

Géza kimegy, kiveszi a zöld almából az ártáblát melyre az van írva: 300Ft / kg
Géza kiveszi a krétát, fölé írja hogy 500Ft/kg, majd áthúzza…