Alaplapon Piros led

Mivel vannak a listában az általad beszerelt CPU-nál újabb modellek is, az én válaszom nem.

Ez még egy régebbi BIOS update miszerint a 9m gen. procikat is támogatja.

De akkor sincsen benne a 9600K a támogatási listában :smiley:

H-s lapnál minek legyen benne?

Miért ne legyen benne? Attól hogy nem tudja tuningolni, egy alapban kicsit magasabb órajelekkel rendelkező proci.

Turboja is érzékelhetően magasabb (10-15% fps is lehet), más kérdés, hogy egy H-s deszka hogy kezeli le. Valamilyen szinten tökön lövés mert hagy benne valamit, nem beszélve, hogy az árát úgy éri meg mind a non-K, mind a Ryzennel szemben ha egy csipetnyit OC-zod, hogy legalább egy szálon +20% legyen benne.

Arra szerettem volna utalni, hogy az Asus-nál is úgy gondolkodnak ha már megveszed a drágább K-s procit akkor csak Z-s lapot veszel hozzá 3-5k huffal drágábban.

1 Like

Az lenne a kérdésem hogy ez a CPU összeillik-e a lappal?
Mivel már nem tudok válaszolni, ezért ide írom:
Azért mert több ember véleményét kikérem, azért hogy biztosra menjek, az nem azt jelenti hogy szarok rájuk. Újat nyitottam igen azért, mert biztos vannak még mások akik vagy megerősítik azokat amiket írtak az előzőben vagy megcáfolják. Dehát persze… magyar emberek vagyunk es mindenkiben a rosszat latjuk :grinning:

Mire gondolsz? Fizikailag igen. Működni is fog. Overclockolni nem tudsz, akkor meg már értelmesebb egy olcsóbb B360-as lapot venni 9400F-el

Sőt, ennél még több értelme lenne egy R5 3600-nak egy B450-es lappal

2 Likes

Most mér bokszoljuk újra?

Küld vissza a H-s lapot vegyél helyette egy Z390-est aztán csókolom.

4 Likes

ugyanezt ma már feltetted. Jeleztem a modoknak. Kihoztad belőlem, pedig nem vagyok egy jelölős bejelentős.
(Megkérdezve1. a fent linkelt. utána 2: ugyanez a kérdés, ami vissza lett pakolva az elsőbe, csakhogy törölted. Most még egyszer)
Semmiből nem tanulsz, vagy ennyire értetlen… vagy?

1 Like

Fel se tűnt hogy ez ugyanaz. Ráadásul mindezt 24 órán belül… Wow :smiley:

2 Likes