TheVR Fórum

Aldis gamer gép

a Váci aldiban lehet megvenni ezt a configot 150.000 jó magyar Forintért. Mit gondoltok róla? vennétek gépet Az Aldiból?
config:

gtx 1660
i5-9400
16gb 2666 RAM
1TB ssd

MD 34185
• Windows 10 Home
• AC Wi-Fi és Bluetooth®5
• Hot Swap üzem közben cserélhető merevlemezház
• multistandard DVD/CD-író Dual Layer támogatással
• többfunkciós kártyaolvasó SD/MS/MMC memóriakártyákhoz
• USB-3.1 Gen2
• USB-billentyűzet és optikai USB-egér
• 6 csatornás High Definition audio
• gigabit LAN hálózati kártya (10 / 100 / 1 000 Mbit/másodperc)
• méret: 17 x 38 x 38,5 cm (szé x ma x mé)
• tömeg: 7,75 kg

Személy Szerint nem gondolom rossz dealnek. A ház kapásból felejtős a ramból sem ártana egy nagyobb csomag, de ennyi pénzért egy nagyon jó alap lehet, még a gen9 intel ellenére is.

Spoiler

Ezt inkább csak érdekességnek, vitaindítónak szántam. nem tudom mennyire számít jó dealnek pláne, hogy pl az alaplapot, tápot sem tudjuk, ami nem egy biztató jel

1 Like

szerintem jó ár érte. valahol még használtan is túl vannak árazva a régi cuccok.
a volt csajom az aldiban vett laptopot vagy a lidlben már nem emlékszem de meg volt vele elégedve.

A vidikarit rosszul írtad, nem létezik 1160 .

köszi

Túl op irodai masina ismeretlen alaplappal.
Nekem rizikónak tűnik.

1 Like

Oh igen, gyere rám '90-es évek.

Tápegységre nem is merek rákérdezni.

5 Likes

ne is, mert nem tudjuk. Ez mondjuk kicsit engem is zavarna.

1 Like

Ennyiért jó. Kérdés hány darab van belőle.

Ha neked kell vagy ismerősnek, akkor do it.

4 Likes

Szerintem FSP táp van benne.

Ugyan nem ez a config, de a video alapján:

2 Likes

Öhm… Csak én érzem kegyetlenül kevésnek azt a 250 Wattot?

1 Like

Hát ha nem is kegyetlenül kevés, de elvileg épp elég. @miazhogyketto , ha úgy döntesz meg veszed tolj egy updatet róla, hogy milyen táp van benne. Ha hasonló erejű és mellette stabilan működik az érdekelne mert egy ilyesmi configot akarok egy ps2 házába építeni.

1 Like

Úgy van méretezve hogy elég, bőven ahhoz ami benne van. Terhelve kb. 150-170W-ot fogyaszthat a legrosszabb esetben, tehát a 250W-os táp untig elég.

Itt jön képbe amit emlegetni szoktam… kicsi ócsó táp, kicsi ócsó alaplap aztán ha fejleszteni akarsz egy nagyobb videókártyára, akkor táp csere, nagyobb proci… lap csere. Stb.

4 Likes

Sajnos nem én leszek a te embered, én már elketyegek Ezzel egy ideig, meg azért vác sem egy ugrás innen. De sok sikert a géphez😉

2 Likes

Az is lehet hogy csak néhány darab lesz belőle. És ha valaki nem tud nyitásra/reggel menni már nincs sok esélye.

Itt a gépezet

Ezt én is láttam, de szint úgy összeollózták az újságból mint én meg írtak köré két mondatot. Tápot, lapot innen sem tudunk meg sajnos.

1 Like

Mitől van annyira deja vu-m… :grinning:

1 Like

Tipikus. Aki utána rögtön felrakja apróra rohadjon rá, akkor se venném meg ha duplájából tudnám összerakni és egy hónapig vizen kéne élnem. Az Aldit sem értem, hogy alapból hogy nem lehet 1 db/főre korlátozni az ilyet… (tudom akkor odaállít 5öd magával, de akkor is kelljen már inkább odarángatnia 5 embert minthogy kitoljon 5-t a kocsin).

3 Likes

Van valaki aki tudott venni esetleg?