Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

Én is szívesen mennék. Így meg föleg , hogy állatkák is lennênek… csak túl messze vagyok :’(

Ja jó lenne. Vasárnaponként segítek tesómnak építkezni. Majd miután kész a ház…

Jó ötlet egy ilyen én is benne lennék. Csak szóljatok előre mikor is lesz. :slight_smile:

Szerintetek most 7végén milyen idő lesz? Szervezzünk valamit? :slight_smile:

Én sajnos dolgozom ezen a hétvégén, de ha lehet hinni az előre jelzésnek, akkor nem lesz egy kellemetlen idő :slight_smile:

A TheVR fan-ok és kisállataik

Nem tudom eldönteni, hogy kinti vagy benti idő lesz hétvégén de! Ha neki is megfelel, akkor lehetne összehozni egy meglátogatós, beszélgetős, kicsit game-elős talit Aangfannál. :slight_smile:
Topikja ahol megismerhetitek: Egy meglehetősen egyedi gamer keres magának gamertársat
Részleteket később ha már kaptam tőle választ, addig mindenki gondolkodjon el rajta, hogy mire érne rá 7végén! :slight_smile:

Sziasztok most vettem csak észre a témát:D én is benne lennék egy ilyenben bár ez helyszíntől, és dátumtól is függ mert nyakamon az érettségi is :confused:

Hajaj akkor nagy drukk előre is! :smiley:
Még várom a visszajelzéseket a hétvégére vonatkozóan, de mivel én is csak hétvégéken érek rá, így mindig szombat-vasárnapra igyekeznék szervezni valamit. ^^ Így készülj. :stuck_out_tongue: Kinti-benti program az egyenlőre időjárásfüggő, bár most van egy jó benti programtervem. :slight_smile:

Jó lenne valamit hétvégén de most éppen baleset után varrattal a lábamba nem nagyon mozdulok ki sehova még legalább 1 hétig. Max. a környéken sétálgatok nyugdíjas tempóban.
De ha van kedvetek átjöhettek hozzám szombaton vagy vasárnap van itthon társasjáték :slight_smile:

Jobbulást haver :slight_smile: És csak óvatosan :smiley:

Köszi , most 2 hétig fekszem pihengetek. Eljátszom a nyuggert :smiley:
De egész nyugodtan meg lehet engem látogatni :smiley:

PROGRAMLEHETŐSÉG!

1. program:

• helyszín: Budapest, Hősök tere, a nagy központi lovasszobornál. :slight_smile:
  • időpont: április 8. 11.30 (12.00kor indulnak)
  • téma: menjünk szurkoljunk a Minicitta versenyzőinek! :wink: Ha jól tudom a srácok is részt vesznek rajta? :slight_smile:
  • árak: ingyenes
  • Útvonal térképe: http://www.futanet.hu/img/up/pic_19455.jpg

2. program:

• helyszín: Budapest, TEMI Fővárosi Művelődési Ház (1119 Budapest, Fehérvári út 47.)
  • időpont. április 9. 10.00-16.00
  • téma: Kisállat börze és vásár
  • oldal: http://terraakva.hu/
  • árak: 900ft a diákjegy és 1200ft a felnőtt

3. program:

• helyszín: Budapest
  • időpont: április 22 vagy 23.
  • téma. Aangfan meglátogatása, game

Mindenki gondolja át és szóljon ha valamihez kedve lenne! :slight_smile:

Na ki fog velem holnap találkozni a Városligetben, hogy együtt szurkoljunk a srácoknak? ^^

Én dolgozom, ha szabad lennék nem csak szurkolnék, hanem futnék is már :smiley:

Na aki jön az jön, aki nem az nem. :slight_smile: Holnap 11.30kor tali a Hősök terén a lovasszobornál, kutyával leszek és VR-os táskával. :slight_smile: Eddig ketten vagyunk de jöjjön mindenki aki csak tud. ^^

Én is benne lennék de sajnos az időt nekem is jóval előre kellene tudnom hogy tudjak előre tervezni.
Veszprémből mennék de kocsi hiányában (sajnos párom azzal jár dolgozni) elég nehéz tervezni, nem nagyon szeretek buszozni :slight_smile:

benne lennék én is csak sajna messze vagyok onnan és amíg nincs kocsi nem tudok annyit utazgatni :smile: de nem rossz ötlet az ilyen közösség kovácsoló tali

Hiper-szuper volt a szombati minitali Pistivel és Janival! :smiley: Kimentem Kittivel szurkolni , kivittem a kutyusomat is és futás után jót beszélgettünk a srácokkal. ^^ Vittünk sütikét, gumicukrot, Kitti meg csinált Estust! :smiley: És isteni idő volt. ^^ <3

Egyetértek, nagyon jól éreztem magam Veled és Denissel <3