Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

Aangfan meglátogatására szeretnék én is elmenni majd :slight_smile:

Akkor kijelenthetjük, hogy az első spontán tali VR nélkül, mégis csak a srácokkal volt? :smiley: Szuper, hogy össze futottatok velük :slight_smile:

Kutyim oda meg vissza volt Janiért, mert ő simizte meg először! :smiley: Látszik a képen is ahogy ugrál rá ahogy rád is ugrált Kitti! :smiley:

Ezek gondolom a futás előtt készültek, mert elég vidámnak tűnnek még a srácok :smiley:

Dehogyis! Ez már utána van! :slight_smile: persze volt idejük utána kifújni magukat de már túl voltak a nehezén. ^^

Egy ilyennek örülnék Fehérváron… :slight_smile:

Fú, ez a topik, nagyon jó!! Ilyenkor mondig sajnom kicsit, hogy Pécsen vagyok, de főként a melót xd egyszer csak sikerül nekem is eljutni egy találkára, de ha amúgy megnéznétek Pécset, szóljatok :grinning:
@kitti1111 azaz estus zseniális ötlet volt, respect :grinning::grinning::grinning:

@ananduril
köszönöm :slight_smile: és én benne vagyok egy pécsi találkozóba majd egyszer, ha @Teegrah és a többiek is benne vannak :blush:

Sok ismerősöm van Pécsett akiket szintén meglátogatnék egyszer, úgyhogy majd egy hétvégén elnézhetünk Pécsre is! :smiley: És talán Debrecenbe… :stuck_out_tongue:

Éljen Pécs :smiley:

@ananduril Örülünk, hogy ráleltél erre a topikra :smiley: Bízzunk benne, hogy tényleg sokatokkal sikerül összehozni egy nagyobbacska VR talit :slight_smile:

Most hétvégére mit terveztek?

Kergessük a nyulat. :slight_smile:

Ne sajnáld, Pécs király hely! :smiley:

Azt majd hétfőn

Ha már így itt vagyunk páran, jön valaki pesti playitre?

:-[ németben mindenki olyan messze van tölem…

Én igen. ^^ Még az is lehet h macskaként. Nyáááá! XD

Na azt megnézem akkor :smiley:

Kutyás tali!

Figyelem ebugatta banda! Tessék kicsit megkutyulódni és kimozdulni! :smiley: Kutyával vagy nélküle (sicc! csakis vele!)
Tessék összefutni velem és Dennissel! :smiley: