Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

Lehet kimegyünk levegőzni párommal meg fiammal még nem tudom, hacsak közbe nem jön valami…

Vinném a kutyát is, de 130km biztos megviselné :disappointed:

Köszi ezt a tippet, nem kizárt, hogy megyünk :slight_smile:

Enyém imád utazni, 300-400km utakat simán élvez, persze meg-meg állva, mindenkinek jár egy kis pihenő út közben :slight_smile:

Az enyém már akkor utazott velem naponta 200kilométereket amikor még Keszthelyre jártam egyetemre. :slight_smile: Ott lakott velem néha a koleszban. :wink: Van amelyik szeret utazni (kocsiban, buszon stb…) Van amelyik viszont nem tud, például apám kutyája volt olyan, hogy beültetted az ÁLLÓ autóba és már elkezdett nyáladzani, két percen belül kidobta a taccsot. :confused:

A faluban imád kocsikázni, amint elhagyjuk az utolsó házat tiszta bolond lesz, azt hiszi fodrászhoz vagy orvoshoz visszük :blush:

Szerelem mentes élet :'( Mivel foglaljam le magamat?

@Teegrah mi már itthon :smiley: Örültem a találkozásnak és legközelebb újra koccanunk :slight_smile: Jó volt kicsit dumálni :slight_smile:

Hello valaki esetleg Fehérváron lakik ? itt is lehetne egy tali :slight_smile:

Az nekem sokkal közelebb van, Veszprém mellett lakom :slight_smile:

HAHÓ HAHÓ! ÚJ PROGRAM!

LÁMÁK VILÁGNAPJA

Láttatok már lámát élőben? Simogattatok már? Most lehetőségetek lesz lovagolni és nyírni is! :smiley:
☛ 2017.05.07 (vasárnap) ☛ Városliget
Lámák Világnapja :sunny: Ingyenes Láma lovaglás + Nyírás ☚
☛ - Láma rodeó
☛ - Láma szörpivó verseny időre - Ember v.s. Láma
☛ - Köpd pofán a Lámát (vagy ő köp pofán téged)
☛ - Lámanyírás 10 perc alatt
☛ - 100-as váltó Lámák ellen

Részletek:

:smiley: extrém sport :smiley: i like it

Na ki jön lámázni vasárnap? ^^

pont akkor terveztem pestre menni :slight_smile: lel :smiley:
@gogregina ezt nézd :smiley:

@Teegrah XD nemtudom mennyire jó a spontán vr nélküli tali ha én is megyek (uncsi egy alak vagyok XD )
de mennyien szoktunk lenni?:slight_smile:

Nézem, @Prototyger xDD Nem vagyok kifejezetten lámabarát, de benézhetünk, ha mások is jönnek :smiley:

Srácok! @Prototyger és @gogregina!
Ez a baj az itteni emberekkel… Ne az érdekeljen, h HÁNYAN jönnek, mert ha mindenki ezt nézi akkor senki nem jön el.
Ha érdekel a téma akkor GYERE el és szórakozz, érezd magad jól. Én ott leszek.
Ezen a fórumon mindenki otthon csücsül, senki sem próbál aktívkodni. (Kivételek akik már méltóztattak eljönni talira illetve a vidékiek akiknek ez jogos kifogás.)
Gyertek el, hirdessétek, jöjjön mindenki! Nincs olyan, hogy unalmas ember, és én minden hétvégére izgalmas programot ajánlok! :slight_smile:
Én ott leszek, velem lehet talizni és pacsizni. :slight_smile: Lehet Dennis és/vagy Sheldon is ott lesz. Még páran.

Gyere te is! :slight_smile:

mi amúgy is pesten járunk majd szóval azér gondoltam hogy találkozhatnánk néhány ninjonnal :smiley: hol lesz ez?

Utazás, kirándulás

Munkahelyen vagyok, itt nem tudok a facebookra ránézni, de katt a linkre és ott az info.

https://allevents.in/budapest/lámák-világnapja-☀-ingyenes-láma-lovaglás-nyírás-☀-20170507-☚/215413882163990

Köszönöm! :slight_smile:
1146, Bp. Zichy Mihály út 14.