Alkalmi programlehetőségek (Teegrah-tól)

nem lesz kutya? :frowning: :frowning: egyébként most nekem sem jó, még tanulni kell :frowning: deeeee a nyáron biztosan szervezünk és ott leszek :wink:

Nos. Most nem lesz mégsem tali, mert.
Viszont mindenki kezdjen el készülni az utáni 7végére!!!
17-18.án szabadtéri.

A szabadtéri az Pest? Kappa
Amúgy nekem a szombat délelőtt jó lenne, utána utazási haza :smiley: jön valaki még? :stuck_out_tongue:

én is jönnék szívesen :blush:

Én sajna utána hétfőtől szóbelizek, pedig már jó lenne találkozni veletek… Legközelebb majd nyáron csapatunk valamit :slight_smile:

Szívesen mennék, de Anglia kicsit messze van​:hushed::hushed: Ha Magyarországon leszek benézek majd egyre​:blush:

Vasárnap nem érek rá, de állítólag most hétvégén szép idő lesz.
Van valaki aki a Margitszigeten vagy a Városligetben kapható lenne egy kutyás sétára, labdára? :slight_smile:

Csak kötetlen “neüljünkmárotthonegésznaphaodakinnszépazidő” program lenne. :slight_smile:

TheVR Regionális Találkozó - Budapest [VÉGE]

most szombat? ha lehet én szívesen mennék :slight_smile: úgyis régen láttam már Denist, és akkor végre talán Sheldont is megismerhetném :slight_smile:

Remek! :smiley:

En isennek szivesen egy beszelgetesre, ha nem baj, hogy nincs kutyam, amit setaltassak…

Jaj dehogy baj! :smiley: Én csak azt jeleztem, hogy én viszem az állataimat! ^^
Az is jó ha csak simán szeretném labdázni, dumálni! :slight_smile:

Más is nyugodtan érezze úgy hogy kijönni labdázni szombaton! :slight_smile:
Sztem városliget lesz belőle és valsz délelőtt.

Ha eléggé életképesnek érzem magam műtét után, akkor lehet megyek. De ne ezt ne vegyétek készpénznek! ^^

Elvileg ráérek, szabad a hétvégém. Sajnos nincs kutyám de szívesen szaladok én is a labda után :wink:

Szia szombaton délután ráérek az 8.dikán szólj hol mikor merre:)

TALI!

Helyszín: Városliget, találkozzunk a volt PECSA melletti régi haranglábnál:

Időpont: Szombat (8.-a) délelőtt 9 óra, hogy mindenki haza érjen ebédre
Aki biztos ott lesz: Dennis Nemkomisz, Sheldon Kumpi (kutyám, patkányom :slight_smile: ), Estus Kitti (@kitti1111) és én, valsz párom @nozikapitany is jön.
Állatokat biztosítok, valamint hajítóbotot a teniszlabda dobálásához. :smiley: Ha többen megyünk Kitti hoz társast.
Sztem a PECSA melletti nagy réten lesz kutyának labdadobálás. :slight_smile:
Nem kötelező kutyát hozni! :smiley: Nem csak az jöhet akinek van! :smiley:

Ők ott lesznek! :slight_smile: Te ott leszel? :wink:

@lengyelb @predrog @wedleslie @sigma_2800 @mszissz @Stein-Sama @lixon1 @herman_adri @DanX27 @muffinhamster

@ursulinerplatz @charlierise @revolution2526 @mariann970203 @balu999999 @Bonzsi @fist31 @mozduljkispimi

Hali!
Sajnos nem tudok menni mert vidéken fogok tartózkodni. Pedig a helyszín jó lenne mert ott lakok nem messze. :S
Azonban máskor is invitáljatok nyugodtan igyekszek majd ott lenni.

Úgy néz ki, hogy ráérek. Mi az alkalom?