Amazon account lockolva van. Prime

Udv. Lelockoltak az amazon accountomat es azon van amazon prime, es nemtudok belepni. Ha levan tiltva ugy tudja levonni a penzt?

Hogy érted hogy lezárták a fiókodat? Nem tudsz bejelentkezni?

Igen. Le lockolták

És ezt emailben közölték?

Nem. Ha beakarok jelenzkezni kiadja hogy levan lockolva, emailban semmit nemkuldtek

Hamarosan kapsz e-mailt a támogatástól, elviekben nem szokott pár napnál tovább tartani az efféle ügy.

Kb mar 3 hónapja nem kaptam emailt

Spam-et átnézted?
“amazon” kulcsszóra rákerestél a leveleződben?
Melyik e-mail szolgáltatónál vagy?

Atneztem a spamet de semmi. Gmail

Ott van alul a Need help? opció.

Ott nincs semmi használható ugyfelszolgalatot lehet hivni, Kanadába

Jelenleg nem látok jobb lehetőséget, mint hogy csinálsz egy új fiókot és azon keresztül veszed fel a kapcsolatot velük.

Van új fiokom, es az lehetseges hogy a zarolt fiokrol ahova van hozza kartya adva vonja le a primeot?

Nézd meg a kártya számlatörténetét és beszélj a támogatással.

De megeshet ez egyáltalán hogy zarolva van es vonja le?

Ha normálisan fejlesztették le a rendszert, akkor nem. Ha nem, akkor igen.

picit off… Na ilyenkor jo, ha Paypal-on keresztul fizet elo az ember, 2 kattintas es mas torolve is az elofizu. Bar gondolom ez valahogy azert a ebankon keresztul is megoldhato biztos ami biztos… :thinking:

1 Like

Ugyanúgy visszavonhatsz minden kimenő előfizetést a banki átutalásaid közül…

Jobb kérdés, hogy miért Kanadai Amazonon regizett az OP? :joy:

Amúgy még így is ha az Amazon Live Chat-jén ír a supportnak akkor azok megoldják az ilyesmit seperc alatt…ha nem más kiküldenek egy új emailt és onnan lehet folytatni. (Persze a live chat-hez nemárt tudni legalább konverszációs szinten kommunikálni angolul írásban…)

Angolul tudok tisztan kommunikalni, írtam nekik supporton keresztül