AMD driver időtúllépés hiba

Sziasztok!

Tegnap óta játék közben, ez a probléma merül fel. Befagy a játék és ezt a hibát dobja fel a program, az új driver frissítés óta. Tegyem vissza a régi drivert vagy valami más tipp? Más is találkozott ilyennel?
Előre is köszi!
Képkivágás

1 Like

A mostani driverre frissítettél, vagy clean install volt?

Meg lehet próbálni DDU-val legyalulni, és tisztán feltelepíteni, ha még mindig jön a gond, akkor újra DDU, és vissza az előző drivert.

2 Likes

Clean install volt.

Bocsi, de nekem ez a DDU-s dolog kínai, mire gondolsz pontosan? :smiley:

2 Likes

Köszi szépen. megpróbálom majd.

Na hali!

Próbáltam a DDU után a legfrissebb, meg régebbi driverrel is, ugyan ez történik :confused:
Egyébként nagyon érdekes, mert 09.03-án raktam fel először ezt a drivert, eddig semmi gond nem volt, nem értem mi miatt van most ez…

Valami más tipp esetleg? :confused:

Legfrissebb Windows 10-et használsz?

2 Likes

Igen. Most egy másik oldalon írták, hogy egy 2017-es drivert próbáljak ki. Aki ajánlotta neki hasonló kártyája van, mint nekem és neki ez az utolsó driver amivel működik.
Ami érdekes, mert az AMD oldalán a legfrissebbnél is az van feltüntetve, hogy kompatibilis az R9 szériával…
Ja, ezt még nem írtam R9 380X-ről van szó :smiley:

Jaa, hát igen, ezt nem ártott volna tudni, hogy régi kártyáról beszélünk :smiley:

4 Likes

Ennek tudatában, szerinted is azt a drivert kéne megpróbálni?

Szerintem ezt még kipróbálhatod, egyszer ez oldotta meg az én crashemet + sok visszajelzés szerint másét is:

1 Like

Hát nem segít semmi…
Most olyat is csinált, hogy bedob egy pillanatra egy full zöld képet aztán kiírja a monitor, hogy nincs jel…
De pl van olyan játék ami simán fut minden probléma nélkül, szóval nem értem az egészet
Lehet a nagyobb gépigényű játékokat nem bírja? :confused:

Pontosan milyen kártya?
Milyen játékoknál omlik össze?
Melyikeknél működik?

1 Like

ASUS Radeon R9 380X
Assassin’s Creed Syndicate-nél meg a CS:GO-nál omlik össze (mondjuk a cs pont nem egy nagy gépigényű játék :D)
Rocket league közben pedig semmi gond nincs…
De fura, mert eddig a feljebb említett 2 játék is simán futott, főleg a cs évek óta és annál csinálta előszőr
Ma megpróbálom újrarakni a windowst hátha segít.
Ugye lehet olyat csinálni, hogy megmaradnak a feltelepített dolgaim, vagy teljesen szűz windows melyik lenne célszerűbb?

Szia!

Milyen tápegység hajtja a kártyát?

Teljesen szűz win kell. Biztonsági mentést csinálj a dolgaidról, esetleg játék mentésekről amik nem mennek felhőbe, screenshot-ok, etc.
Win-t csak és kizárólag innen a saját Tool-jukkal: https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10
Kulcs meg van fillérekért.

VGA driver-nek pedig elsőre próbáld meg az Asus gyáriját: https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/vga/ATI/AMD_VGADriver_Win7_Win8_1_Win10-64bit_VER15_201_WHQL.zip

2 Likes

Corsair TX 750M tápom van

Az jó, azzal nincs baj. Elméletileg vagy a CWT, vagy Great Wall a beszállítója.