TheVR Fórum

Amd videókártya

sziasztok!
Az lenne nekem a problémám ,hogy tegnap este le állítottam a gépet ma délután beindítom és azt vettem észre ,hogy nem érzékeli a videókártyát ( radeon rx 570 4gb) utána megnéztem az eszközkezelőben és valami kód 43 a hiba
Valaki tudna segíteni mi lehet a gond ?!

Szia!

Egy DDU és utána egy friss driver telepítés elvileg megoldja. (windows eredeti?)

Ha nem, vannak még opciók:

2 Likes

köszönöm a válaszodat de sajnos nem segített!
Valami más ötlet esetleg ?

Alaplapi BIOS reset esetleg, a kártya ki-be tétele, windows reinstall. (a BIOS elemben van még kraft?)
Egy konfigot írj kérlek, tápegységet se hagyd ki.

Tápegység aqprox gaming 800w
CPU Intel Core i5 4460 @ 3.20GHz
RAM 16 GB DDR3
Videokártya Radeon RX 570 4gb
alaplap Gigabyte Z97P-D3
HDD 500Gb
SSD 250Gb

bios reset nem volt jó , kártya ki-betétele sem a bios elemben valószínűleg nincs semmi ‘kraft’ meg mértem neme mutat semmit!

Akkor venni kell egy ugyanolyan gombelemet.

2 Likes

Akkor egy CR2032-es gombelemet vegyél, bevásárlóközpontokban is árulnak.

A tápegységed is lehet ludas (mivel nem egy megbízható márka), nem ad elég delejt a videokártyának. Cserélni kéne mihamarabb, hogy ne gyilkolásszon meg más alkatrészeket (se).
(akár okozhatja ez is problémát, egyik napról a másikra → lekapcsolod a gépet és ahogy lehűl a táp, valami elpattan benne, vagy egy még épp működő kondi szárad ki teljesen, stb.)

Az SSD milyen típus egyébként?

A windows eredetiségét nagyon kerüljük, szóval feltételezem, hogy nem eredeti. Nem tétel beszerezni egy licensz kulcsot és letölteni a win-t KIZÁRÓLAG innen: A Windows 10 letöltése )

2 Likes
Konkrétan 1'440Ft

https://www.keyzone.hu/termek/windows-10-professional-oem?utm_source=arukereso.hu&utm_medium=cpp&utm_term=windows-10-professional-oem

1 Like