AMD ZENkert - Ryzen kibeszélő

Köszi az infót :slight_smile:
Várom is, mert csak 4100-ig boostol a kis 3600.

1 Like

Ezen felbuzdulva…

…csináltam egy ilyet. :joy:

ryzen_3000_thermalpaste

7 Likes

Szerintem nem érdemes a véletlenre bízni. Fontos a hőkivezetés aka DIY hőcsövezés a végén, ahogy a gifen látni. Ezzel kivezetjük a hőt a házból. (not) :smiley:

HatefulIdleHornbill-max-1mb

13 Likes

Egész nap ez lesz előttem :smiley:

3 Likes

ÁÁÁÁÁÁÁbazkiii XD
Ez a gerincemből sugároz a szívem felé ez az új érzés XD

2 Likes

Olcsóbb X570-ek VRM tesztje:

Mindfactory Augusztus havi eladási mutatók:

8 Likes

Alaplap gyártók tegnap/ma megkapták az új mikrokódot.

Ezt kell majd lesni:

AGESA 1.0.0.3ABBA avagy Mamma Mia, Dancing Queen kód névvel. :laughing: (https://www.youtube.com/watch?v=unfzfe8f9NI)

GigaByte-tól X570-hez már elérhető beta verzió a vállalkozó szelleműeknek:

3 Likes

Na ez is betáblázva :slight_smile:

3 Likes

Ha valaki a 3950X mellé venne valami jóféle lapot :smiley: @mice0007

1 Like

1 Like
1 Like

Áremelés szagot érzek a levegőben.

1 Like

Hál’ Istennek hogy a 2000-es széria is kiválóan teljesít, így nem vagyunk rászorulva hogy a legjobbat és legújabbat vegyük

1 Like

Ha fix kapacitásra vannak szerződve, akkor nem érinti az AMD-t. Abból hamarabb lesz hiány hogy valószínűleg jobban fogy a polcokon mint várták…

2 Likes

Lehet. Én csak a RAM/SSD-kből indulok ki. Jön egy árvíz vagy áram szünet vagy ying beletüsszentett a lapkákba és már megy is fel a ár.

1 Like

DRAM és NAND piacot inkább hagyjuk… mert talán az olaj és gyógyszeripar után az a következő nagy kartel egyesület. Pár évente megbüntetik őket hogy ejnye-bejnye, majd röhögve kifizetik a büntetést mert kb. zsebpénz szint nekik.

A Kingston egy maga csak DRAM modulokból tavaly közel 12 milliárd dollárt rakott zsebre.

Maga az effektív chip gyártók ennek többszörösét keresik, majd megbüntetik őket ~2-3 milliárd dollárra. SK Hynix is tavaly 30 milliárd dollárt rakott zsebre. Komédia.

2 Likes

Most lehoztál az életről :rofl:

Off vége

2 Likes
1 Like

Egy kis dráma:

2 Likes